1. 1.
    5 aydır uğraşıyoruz. 2 haftaya gelecek olan uygulamalardır. bomba gibi olacak bekleyin.
    ben sizden 5 yıldız vermenizi istemiyorum. ben size 5 yıldız vermenizi emrediyorum. şaka şaka. siz en iyisini bilirsiniz. ama 5 yıldız olmazsa emeğe yazık olur cidden. çünkü gerçekten güzel oldu bu sefer.

yazılım ekibinin daha motive olup daha iyi uygulamalar geliştirmesi için önemli bir durum 5 yıldız vermek. eğer uygulamayı uzun süredir bekliyorsanız, uygulamanın daha iyi olması için elimizden ne gelebilir ki diyorsanız 5 yıldız verdiğinizde siz de inanın yazılım ekibi gibi uygulamaya katkıda bulunmuş olacaksınız.

yayına girecek hali, ilk versiyon olacağı için kafamızda düşündüğümüz bazı özellikler olmayacak ilk versiyonda. ama 2-3 aya kadar kafamızdaki bütün özellikleri eklemiş olacaz. motivasyonumuzun yerine olması için 5 yıldız çok önemli.

5 yıldızlar markete. hatalar buraya: (şimdiden hazırlayalım)
    (bkz: uludağ sözlük android uygulaması hataları)
    (bkz: uludağ sözlük ios uygulaması hataları)
    73 -89 ... zall
  2. 2.
    (bkz: inanmayın bizi sikecek)

bir takım sürpriz uygulamalardır.
    27 -2 ... herkesin hayatina karisan adam
  3. 3.
    Zall'in yeni çilginligi.

Sen tam bir cilginsin zall.
    6 -5 ... bademsekerim
  4. 4.
    (bkz: patron cildirdi)
    (bkz: gotumuzde patlamasa bari)
    31 -1 ... pembepapyonlufil
  5. 5.
    çok güzel uygulama.

ama yorum gözüksün diye 1 yıldız verdim.
    31 -1 ... aglama duvarinda gulesim geldi
  6. 6.
    (bkz: Zall lütfen)
    8 ... kod adi 657
  7. 7.
    "Sözlüğün" yazmayı öğren de sonra android uygulaması üret, denebilecek olay.
    5 -8 ... sondan birinci
  8. 8.
    şimdiden 5 yıldız vermek için parmaklarınızı hazırlayın. diğer uygulamarı 5 yıldız vererek hazırlıklarınızı yapın.
    33 -2 ... zall
  9. 9.
    Yaklaşık iki yıldır aynı uygulamayı kullanıyoruz ve artık gerçekten sıkılmıştık. Bu sefer olsun ne olur.
    ... 06daki 07li
  10. 10.
    uludağ sözlük yeni android ve ios uygulamaları
    14 ... kod adi 657