1. 1.
    çatır çatır yenen haklardır.

polis olamadım ona o dönem fetö bakıyordu sağlık olsun olamadım

sonra yetenek sizsinize başvurdum almadılar benden önceki çıkanlara baktım yunus karaca birinci olmuş diğer stand upçılara baktım çoğu kötüydü çoğu çıkmış iyi stand upçıya rastlamadım almadılar 3. gittiğimde yetkili biriyle kavga ettik. kavga nedeni şuydu

o ses türkiye için gelenler ayrı yetenek için gelenler ayrı alınıyor seçmeye, görevliye dedim ki

- abi 1 saattir bekliyorum, 3. gelişim tek ben varım şimdi beni alsanız olur mu dedim.

- olmaz dedi

45 dakika daha bekledim sonra içeri alındım. görevli dedi ki "abi bu arkadaşın 3. gelişiymiş" dedi.

adam birden afra tafra yaptı "ben seni almak zorunda mıyım?" dedi ben öyle bir şey demedim dedim küçük çaplı tartışmadan yaşandı performans sergilemeden çıktım.

hakkım neden yenildi biliyor musunuz kürt değildim kürt olsam acun alırdı. sırf çözüm süreci olayına yunus karaca parlatıldı stand up gösterisini izleyin yaptığı şey stand up değil esprileri sıralamak.

alakasız alakasız esprileri konusuz şekilde saymaktı. kısacası arkadaşlar cidden hakkım yenildi doğudan gelen yada başka yerden gelen bir kürt olsaydım o yarışmaya çıkardım. seçmede de güldürmüştüm yani kötü bir performans değildi bakın yemin ederim şundan kötü değildim.

https://www.youtube.com/watch?v=L1Pluk9Rq8Y+
    -1 ... selcuk cetiner 42200