1. 1.
    merak uyandıran ve sorulması gereken bir soru. ne zaman adam oldu bu sözlükçüler? ne zaman değerli bir şeyler yaptılar da başka sözlükleri eleştirme hakkına eriştiler? ciddi ciddi merak ediyorum azizim... ne zaman? ne zamandır kendilerini diğer sözlük yazarlarıyla aynı kefeye koymaya başladılar? misal benim hatalarımı bulup akılları sıra ifşa etme cür'etini hangi sebepten kendilerinde bulabildiler?

bildiğiniz gibi uludağ sözlük yazarları "en gereksiz ve en gizli eşcinsel yazarlar" olarak tabir edilmekte. o kadar gereksiz yazardan sonra sözlüğün başına gelmiş en güzel şeydi absolute zero'nun burada yazması...zero burada yazıyor diye götünüz başınız oynamasın. Uludağcılar bildiğin gereksiz yazarlar azizim. yazma yeteneği falan... puuuwwww... oylamanın ne demek olduğunu bile bilen olduğunu sanmıyorum. ondan sonra sözlüğün en önemli yazarını eleştirerek kendilerini daha da aşağı seviyeye çekiyorlar. yazık... yazarlık böyle bir şey değil! her şey yazmakla başlar... daha sonrasında 'iyi' yazmak gelir ve olaylar gelişir.

bakın ben bu size laf anlatmaktan ve hakkınızda başlık açmaktan ve sizi itin götüne sokmaktan cidden bıktım. ama siz aynı hataları tekrarlamaktan bıkmadınız. şu dakikadan sonra 'lütfen' demekten başka bir şey gelmiyor elimden. lütfen haddinizi bilin... sizden kişisel ricamdır bu aynı zamanda. Nihayetinde bütün şerefiniz benim "hesabı sil" butonuna basmama bağlı.

freeze you later
    1 -3 ... absolute zero