1. 1.
    buraya geldiğimden beri yaptığım gözlemin başlığıdır. bana göre böyle herkese göre değişebilir.

1.çeşit ciddi yazarlar: bilgi,kültür içerikli ve ciddi anlam da entry giren yazarlar (azınlıktalar) %5 civarı

2.çeşit az ciddi çok geyik yazarlar: bazen ciddi entry, daha çok geyik tarzı entry girerek takılan yazarlar (benim de dahil olduğum çeşit hatırı sayılır düzeydeler) %20 civarı

3.çeşit gramajı düşük troller: nasıl trollük yapacaklarını da çok bilmedikleri için daha çok diğer yazarların eğlence malzemesi olmaktalar. ( ehhh işte denecek kadarlar) %10

4.çeşit ağır troller: bunlar neyi nerede nasıl yazacaklarını bilmelerinden ve genelde dini ve siyasi trollük yaptıklarından dolayı sözlüğü bazı zamanlar ciddi ciddi domine ediyorlar (oldukça fazlalar)%25 civarı

5.çeşit hafif sapıklar yazarlar: bunlar da gramajı düşük troller gibi nasıl sapık olacaklarını çok bilemediklerinden dolayı diğer yazarların eğlence malzemesi olmaktalar.(bunlarda eh işte denecek düzeydeler).%10 civarı

6.çeşit ağır sapık yazarlar: bunlar sapıklığı nasıl yapacakları konusunda oldukça gelişmiş tekniklere sahip olmaları dolayısıyla sol frame yi epeyce bir işgal etmekteler sözlüğü de berbat etmekteler ( sayıları da epeyden epey fazla) %30 civarı

yeter bu kadar bende çeşit kalmadı zaten.
    bu başlığı neden açtım bu entry neden yazdım onu da bilmiyorum amk. herhalde can sıkıntısı.
    3 -1 ... x hayta x