1. 1.
    tertip etsek mi etmesek mi diye kararsız kaldığımdır.

düzenleyelim diyeceğim; korkuyorum.

-----------------------------------------------

''ya bu kürt kokusu kimden geliyor amk?''

''arkadaşlar herkes kendine yeteni al... orospu kemalistler bitirdiniz lan çerezi az yavaş yiyin amk!''

''kızlaaar gelin, fal bakıyorum''

''beyler hanginiz urangu baştan söylesin bi temiz dövelim şunu. aaa istanbul'da değil mi? tüh.''

''yeni ateist olmuş ergenler burada mı? o zaman onları dövelim amk''

''yobaz müslümanlar sizi, alayınız malsınız amk. içmeyin lan! ver lan o votkayı. sözlükte nurcu, burada smirnoff'cu amk''

''lğan ateizzlerrdddtt!! ijiyom ijjjiyom zarğoşş olmiyoomm leağnn hadtiii! hadtiii ajçııgklayınnn! ujzun adjam siger uleynn''

''biri beni silksiiiin'' (olmazsa olmaz)

''ya bakın bir kız olarak söylüyorum, erkeklere şu davranışlar hiç yakışmıyor'' (bkz: her entrysinde kız olduğunu belirten yazarlar)

''ya amk kürtleri paso içki içiyonuz amk azıcık çerez yiyin lan bitirdiniz amk. şunlara bak sünger gibiler amk!''

''hahaha kürtler, sizin için eşek getirdim hadi sikin hahaha kuzi keri hahaha megri megri hahaha şemamme hahaha''

''zall nerde lan?''

''sahi lan nerde zall amk? gelsin buraya konuşcaz!''

zall: ''burdayım gençler eğle...''

kalabalık: ''lan mesajla... sen niye mesajl... ulan zall sen niye mesajlara cev... lan sen mesajlara cev...zall! mesajlara niy..'' (naralar atılıyor hep bir ağızdan)

''şu yalnizlik manifestosu nerde lan sevişcem onunla çok acıyorum amk. inşallah burdadır gelsin valla vercem ya! böyle yalnızlık olmaz amk.''

''ya gençler onu bunu bırakın da; bir kızın bakire olduğunu anlama yöntemleri neler?''

''hayır hayır asıl şuna cevap verin; sözlük yazarları şu anda ne yapıyor?''

''sözlük yazarlarının itiraflarını alalım bence şimdi??''

bella marvella: ''yok daha var ona. saat 00.00'ı beklesin herkes.''

''bella bari bu sefer yapma amk yaa''

''bim in çıkaracağı içkiye isim önerileri verin bakayım haahhaaahaha''

''cık cık cık. dinsiz laiklere bak nasıl da kutluyorlar yılbaşını. yobaz laik kemalist şerefsizler nasıl..bak bak nasıl fondipliyor votkayı öh amına koyim yavaş; zıkkım iç! selam ve dua ile...''

''solcu kız yazar var mı aramızda? varsa kesin patlaktır; gelsin tanışalım, bana versin. ülkücüyüm ama umarım sorun olmaz yani hehehe. zaten karl marx adamın dibi ya!... ne? ne var ne bakıyorsunuz? türkler tektir türkler ben ülkücüyüm türksün türksün türksün burası türkiye adamı sikerler türkiye de türkiye türküm ben asilim ben türküm! solcu kızlar slm.''

''izmir'li kız varsa beri gelsin; istanbul'u gezdireyim hehehe. valla yedi tepe mi kaç tepe bilmem; gezdiririm, acımam.''

''bakire olup arkadan veren kız'lar burada mı? anal da seviyorum ben sorun yok. seksen üçlüyüm sekste güçlüyüm''!

''yavşak tayyipistler burada mı? n'aber lan göt kılları!! oh oh yarasın maaşallllahhh nasıl da çakıyor shot'ları hey yavrum heyyy!! benden ağır içiyorsun valla takdir ettim. bismillah deyip shot vuranı da ilk defa gördüm doğrusu hahahaha''

''ya onu bırak da, geçen gün rüyalandım yaaa. rüyada stoya ile sevişmek aldatmak sayılır mı? karımı çok seviyorum ama he. daha geçen gün liposakşın mıdır nedir ona bir sürü para bayıldım hatta sırf o mutlu olsun diye.''

''sözlük yazarlarının şuan dinledikleri şarkılar neler?''

''amk troll'ü! hepimiz aynı ortamda olduğumuza göre??''

''sazan avi, kanmayın. evet.''

tezgahtar: ''evet, evet.''

''ilk buluşmada 1 buçuk iskender yiyen kız burada mı? valla kötü bi' niyetim yok lan; gelsin beraber yiyelim. yoksa intihar edicem heee.''

''keşke ak saray'ı kapattırsaydık amk yaaaa. neyse, bi' dahakine. itü kapatmış zaten orayı.''

''ya bak şu koku hala gitmedi valla alayınızı sikecem he. kara kaş kara gözlü kim varsa kontrol etcem şimdi. kaçışın yok kürt! siktim seni!''

-----------------------------------------------

vazgeçtim sözlük. dağılabiliriz.
    19 -9 ... marjinal tosbaga
  2. 2.
    (bkz: yazar bu entrysinde sıçmış)

herkesi eleştirip, birlik beraberlik ironisi yapan artı oy avcısı vasat yazar planıdır.
    2 -3 ... kodugumun cakali
  3. 3.
    zengin ve asiller katılırsa neden olmasın okasyonudur. viskimizi yudumlar, puromuzu içer ve umarsızca politika konuşurduk. fakirler pek anlamaz.
    2 ... kuul adam
  4. 4.
    (bkz: yazar bu entrysinde wuhuuu)
    1 ... psikolojisi bozuk psikolog
  5. 5.
    (bkz: okazyon)
    (bkz: occasion)
    -1 ... foret noire
  6. 6.
    (bkz: çalışan kendini nasıl belli ediyor)

evde çalışıp gelmiş kişisinin hazırlık yaptığı lokasyon, yada okasyon bir ihtimal daha var ki oda "okazyon".

eng: occasion

çeviri: genel mudur
    2 ... basbakan olacak adam
  7. 7.
    --spoiler--

''ya bakın bir kız olarak söylüyorum, erkeklere şu davranışlar hiç yakışmıyor'' (bkz: her entrysinde kız olduğunu belirten yazarlar)

--spoiler--

(bkz: gözlüklü kızların tatlı olması/#25848177)
    ... marjinal tosbaga
  8. 8.
    bu da olur okazyonudur. okazyon ne amk ama olsun bu da olur yalnız kalmayız.
    ... lucky strike sever