1. 1.
    trabzonspor, taraftarlarının gözünde aileden biridir çoğu zaman. Başarılı dönemlerinde yüksek notlarla sınıfını geçmiş bir öğrencinin sevincini, başarısız olduğunda ise ayağa batan bir cam kırığının acısını yaşatır taraftarlarına.

Trabzonspor, taraftarlarının gözünde uzak bir sevgili değil, her gün beraber oyun oynadığı oyun arkadaşıdır.
    Hatta taraftarın kendisidir çoğu zaman.

Bu bilinç ile hareket eden renktaşlarımızın desteklerini kaçınılmaz olarak görüyoruz.

- serander
    - polki molki
    - rasyonel sosyalist
    - dkoa
    - sumela
    - ben da varim
    - spaagettin
    - greles
    - gizemlimavi
    - nlboi
    - oyeskamonbeybi
    - pangaea
    - prince02
    - turkmen61
    - charmmm
    - defansinayardimagelentekforvet
    - dunya vatandasi
    - tavuknezlesi
    - polifoniksizofren
    - sirius black
    - hatirazurde
    - huysuz demokrat
    - yattarakosifff
    - 13thfriday
    - naranta
    - sonmodelporss
    - bill of exchange
    - alasagivurdizi
    - yuhebeninki
    - sonsuza giden x
    - chinekop
    - soldier of utopiareformguards
    - masturbator
    - izdivacyorumcusu
    - nickinibenimseyemeyenadam
    - sekreter tirnagi
    - sir34
    - berber ismail
    - mustafa biber
    - aposevmezsolsever
    - onurkul
    - ruya avcisi
    - mrtbrnc
    - mazirodes
    - residuel sizofreni
    - yikanmakistemeyencocuk
    - gordonx
    - sozlukgorenkoylu
    - furdi vurdi furuldi
    - ryan o reily
    - goce zorlanan leylek
    - halepte70arsinatlayanadam
    - sofu ayyas
    - adambovary
    - hakankaya61
    - yemo
    - zbrs
    - pokeryanist
    - sapikfreud
    - domanic wiser
    - entrygirenadam
    - kara gunnis

listeye dahil olmak isteyenlerin mutlaka mesaj atmaları yeterli olacaktır.
    14 -9 ... spratt
  2. 2.
    benim de icinde bulundugum topluluk.
    2 -2 ... nlboi
  3. 3.
    koptum geldim. Bende varım!
    2 -2 ... charmmm
  4. 4.
    sesi pek gür çıkmayan topluluktur. onla ilgili başlıklara fenerbahçelilerin dahi daha fazla ilgi göstermesi bunun delilidir. bir trabzonsporlu olarak şunu söyleyebilirim ki, böyle bir topluluk varsa, ya kendini kapasın, ya da daha aktif hale gelsin. zira bir şeyin yarımı hiç olmamasından daha kötüdür. (#14062860).

büdüt: bu entryi eksileyecek kadar hiçtir bu birlik. sadece yazık! yürüyüş başlığına girilen entryleri göremeyen, en küçük eleştiriye tahammül edemeyen bir birlik. trabzonsporun büyüklüğünü kaldıramayacak bir birlik.
    1 -4 ... fakiramagururlugenc
  5. 5.
    bize her yer trabzon sözünü doğrular nitelikte sanal alem organizasyonudur..
    3 -4 ... reymen
  6. 6.
    avrupa kupalarında gönülden aralarında bulunduğum birliktir. hiç değilse taraftarı tel aviv le oynarken ankaragücü ne sövmüyor değil mi?

eksileyene edit: beşiktaşlısın hissedebiliyorum. sövdün mü ankaragücüne doğru söyle..
    tribünlere edit: eksileyin eksileyin.. ulan çarşı, sen bana karşı, ben sana izmir marşı...
    4 -3 ... abica
  7. 7.
    trabzonspor bir isyandır, bir varoluş mücadelesidir, tabuları yıkmaktır, boyun eğmemek karşı koyabilmektir.Hangi takımlısın diye sorduklarında gurula tabi ki memleketimin takımı diyebilmektir. Şehrine bile ayak basmadığı takımı destekleyen milyonlarca insanın olduğu ülkemde kaç insanın tek desteklediği takım memleketinin takımıdır. Bu tamamiyle bir ayrıcalıktır. Trabzonlu olmak gibi Trabzonsporlu olmak da bir ayrıcalıktır.
    3 -3 ... sumela
  8. 8.
    mutlaka katılınmalıdır.
    2 -1 ... oyeskamonbeybi
  9. 9.
    memleketine sahip çıkan aslan parçalarının ya da memleketi trabzon olmasa da trabzonspor'un imtiyazlılara karşı verdiği onurlu mücadeleye sevdalı adam gibi adamların birliğidir.

nokta
    4 -4 ... rasyonel sosyalist
  10. 10.
    sanırım o listede ben de varım dememe gerek yok, ha uşaklar ?
    4 -2 ... turkmen61