1. ?.
  an itibariyle ekşi sözlükte tartışmalara sebep olan hadise, aşırılan başlık haftanın en beğenilenlerine girince mevzu kızışmıştır iyice..."kalite" bu olmamalı kanımca !

  (bkz: intihal)
  (bkz: baska sozluklere baslik satmak)
  3 ... balyancho
 2. ?.
  aslında aşırılan başlığın ekşi'den uludağ'a olduğu anlaşıldığından, problem yoktur.

  (bkz: sözlük benim olduğundan bi problem yok)
  -4 ... trinfr
 3. ?.
  olayin temelinde gulben ergen ve ismail yk'nin yattigi sorundur.

  bizdeki bos bir bakiniz, iki gun sonra eksi de baslik olarak acilmis. acilan baslik da hic kimsenin aklina gelemeyecek bir baslik olsa bari.

  (bkz: ilgiyle izliyoruz)
  2 -1 ... limon cicegi kolonyasi
 4. ?.
  uludağ sözlüğün, ekşi sözlüğün kendisini çaldığını ve ekşininde uludağ dan bi başlık çalmasının diğerinin yanında lafı bile olmayacağını iddia edenler var. bu şunun gibi bişey cep telefonunu ilk ericsson çıkardı, daha sonra nokia da ericssonun bu fikrini çaldı gibi absürd bi cümle.
  1 ... live is life
 5. ?.
  başlık ithal etmektir.

  edit: ekşide bizim başlıklar çok tutuyormuş.
  -1 ... west
 6. ?.
  ne güzeldir. ekşi'den de buraya aşırılır. karşılıklı bi sinerji yaratılır.
  3 ... akmai
 7. 1.
  http://sozluk.sourtimes.o...luk+ten+arak+baslik+acmak
  ... kopya kalp
 8. 2.
  http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=13318761
  ... citoffig
 9. 2.
  sözlük adabı muaşeret kurallarına * göre nasıl bir boş bakınız vermek, absürt bir durum teşkil ediyorsa. herhangi bir sözlükten de başka bir sözlüğe başlık aşırmak veya araklamak sözlükçüler arasında kötü bir hissiyat uyandırmaktadır.

  gelelim konuya öle olmuş, böyle olmuş biri bir sözlükten diğerine bir şeyler aşırmış. bunun olabilitesi çok yüksek hatta bugüne kadar bunlar yapılmıştır. ama; hoş değildir.

  işin ilginç yanı ekşi' nin bunu ciddiye almasında. bir yazar hadi diyelim bu başlığı açtı ve altına da birkaç entry girdi tamam buraya kadar normal ama; sen ekşi de belli bir yol katetmiş guru olarak hemen başlarda bu başlığın altına tüm içtenliğinle kusarsan ve o yazarlara niye girdiniz lan bu başlığın altına entry gibi giriş yaparsan, sonrada o yazarlara: "şu kadarcik mantiği kurmaktan aciz mi beyniniz" dersen, artık o başlık başka bir boyut kazanır.

  o zaman işte insanın aklına farklı şeyler gelir. kim aldı bu kişileri sözlüğe yazar olarak. o zaman sende biraz kendinde sorun ara. sözlüğü savunayım derken, başka bir yerden çökertme. tüm ipler senin elinde uçur uçurabildiğin kadar.

  yürü düldül gidelim.
  2 ... karanlikta gizlenmis isik
 10. 3.
  #3439506
  ... cemilflower