1. 1.
  yeni akit, islam'a saygısızlık yapılıyor suçlamasıyla ateist, deist, agnostik yazarları fişlemek, susturmak, hapse tıktırmak için can hıraş uğraşıyor. bu son olmayacak. daha sonra da başka bir grup yandaş şu provokatörleri de görün diyecek ve yeni taleplerde bulunacak. atatürk ve kadınlar üzerinden trollük kasanlar da anıtkabir'de atatürk'e söven kız gibi fişlenecek, yargılanacak ve ifşa edilecek.

  "islam’a ve Müslümanlara küfür merkezi haline gelen Uludağ Sözlük, cami duvarına pislemekte ısrarcı. islam’a “kokuşmuş din” ifadeleriyle saldırıldığını gündeme getirdiğimiz kokuşmuş sözlükte, Peygamber Efendimiz’e (SAV) ve dini değerlerimize galiz küfürler edildiği tespit edildi.

  Başkan Erdoğan’a ve AK Partililere de küfür
  Küfür yobazlarının Başkan Erdoğan’a ve AK Parti’ye oy verenlere de inanılmaz hakaretlerde bulundukları belirlendi.

  Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (SAV) küfür ve hakaretlerle hedef alındığı internet sitesinde hiçbir kutsal tanınmıyor.

  Yetkili kurumlar, küfür yobazlarının provokasyonun fitilini ateşleyen yorumlarını yayınlayan Uludağ Sözlük kepazeliğine kör ve sağır...

  Alçaklığı alışkanlık haline getirdiler
  ‘interaktif sözlük’ adı altında oluşturulan Uludağ Sözlük’le ilgili Akit gazetesi 7 Nisan 2018’te “Kokuşmuş sözlükten ‘islam’ düşmanlığı”, 10 Nisan 2018’de “Uludağ Sözlük FETÖ yuvası oldu” haberlerini gündeme taşımıştı. Küfür yobazlarının lağım merkezi Uludağ Sözlük’te “Hırsız Recep Tayyip Erdoğan”, “Diktatör Recep Tayyip Erdoğan”, “AKP Seçmeni” başlıklarının oluşturulduğu, hakaret ve iftiraların havada uçuştuğu bu bölümlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın FETÖ montajıyla internete servis edilen ses kayıtlarına da yer verildiği tespit edildi. islâm’a “Kokuşmuş din” denilen, Peygamber Efendimiz’e “pedofili” iftirası atılan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “hırsız” ve “diktatör” denildiği ortaya çıkarılmıştı. Genç dimağların zehirlenmesi amacıyla oluşturulan küfür platformu Uludağ Sözlük’te ‘Müslümanları çıldırtacak bir şey bırak’ başlığı altında tüm islâm alemine pedofili denildiği, Müslümanların insanları sömürdüğü ve dolandırdığı yalanına yer verilmişti. "
  https://www.yeniakit.com....aksizlik-daha-579702.html
  https://video.yeniakit.co...lik-daha-vh1546501040.mp4
  2 -3 ... ozgur demirtas in robotu
 2. 2.
  Ağzımıza ampül sokup böğürelim mi ne yapalım sevgili akit?

  Olmuyor işte, yürütemiyoruz biz bu ilişkiyi. Biz daha iyi bir hükümete layık çocuklarız.
  1 -1 ... bavyera belediyesi
 3. 3.
  adnan oktar'ı hedef gösteren gazete yine yeni akit'ti. ertesi hafta oktar ve kedicikleri suç örgütü olarak lanse edildi ve tutuklandı. siz taşak geçmeye devam edin:
  https://www.youtube.com/w...h?v=K5Lgp_VBKz0&t=65s+
  ... ozgur demirtas in robotu