bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sadece bana mı öyle geliyor bilmiyorum . insanlar birbirine karşı saygılı(arada bi fake nickliler çıkıyo ama neyse), görüşlerini hiçbir kuruma hakaret etmeden kimseyi incitmeden yazan insanlarla doludur burası ve kaynaşmaya çok müsayit. ekşisözlükte yazar olmak için can atan mal arkadaşlar için de bir nasihatim var. malesef ekşideki yazarlarla buradaki gibi samimi olunmuyor, mesajlaşmalarda sürekli ..... ibareleri mevcut. siz siz olun sözlüğünüzün kıymetini bilin. ayrıca orada adı sanı bilinmeyen ezik bir yazar olarak yazmaktansa burada gerçek arkadaşlarınla aslanlar gibi yazarsın.
    46 -6 ... arjen robben
  2. 2.
    var olduğuna kesinlikle inandığım ortam.orada yazarlar deryasında tek damla olmaktansa burada,saygılı,seviyeli ortamda,güzel insanlarla olmak daha mantıklı.
    5 ... elendil
  3. 3.
    ayrıca son derece ateşli tartışmalar yaşayan uuserların hiçbir şey olmamış gibi birbirlerine kadirşinas mesaj atmaları çok güzeldir.
    3 ... arjen robben
  4. 4.
    herkesin hissettigini sandıgım, yogun olarak hissettigim, boyle kalmasını umdugum durum.
    1 -1 ... sosyoklon
  5. 5.
    anne için
    (#49443)*
    1 ... devedikeni
  6. 6.
    uludağ üniversitesinin havasından kaynaklanan sozlugumuzun kendine has ozelligidir.
    1 -3 ... daredevil
  7. 7.
    bugün bir kez daha şahit olunan, yazarların birbirlerini ne kadar tuttuklarını gösteren, ve bu sözlükte gerçekten çok sıcak ve iyiniyete, dostluğa dayalı bir ortamın olduğunu anlatan cümledir. her kelimesi ile doğrudur. herkese de bunun için teşekkür edilir.
    1 ... devedikeni
  8. 8.
    lamalarda bile yok böylesi....
    bravo vallaha...
    1 ... sıçtırtma lamasına
  9. 9.
    başlarda hissedemediğim ama artık ayan beyan kendini belli eden sıcak ortamdır.
    1 ... witch
  10. 10.
    bir sözlükten beklenen şey aile ortamı olmamalı. herkes özgürce yazmalı. tabii özgür olmak kardeşliği ortadan kaldıracaktır.
    -1 ... palta