1. 1.
  dün bir yazarın yazmış oldugu entry den yola çıkarak farkına varılan skandal. öncelikle ilgili entry; (#14972863)

  şimdi dostlar. uludağ sözlükte silik olan yazarlarının entryleri silinmez. bilginiz vardır muhtemelen. diyelimki ben bugün silik yedim. ama entrylerim hala bu ortamda. yarın bir gün yazmış oldugum bir yazıdan ötürü savcılık kapıma dayanırsa ne yapacagım. siligim. yani düzeltme imkanım yok. editleme imkanım yok. daha dogrusu sözlükte ulaşa bilecegim bir yer yok. birde kayıt olurken cep numaramızı verdik. sen gerçek numaranımı verdin mal? diyecek olanlar varsa. gerçek numaramı verdim amnkoyum. yazar oldunuz haberi oraya mesaj olarak gelecek dediler. neyse konuya dönelim. diyecegim o ki, aga beni silik yaptın madem entrylerimide sil. ben zaten bu formata uymadıgım için silmiyormusun? ee o entrylerimin hala orda ne işi var.
  bakın yazar dostlarım bu konu çok ciddi. hiç ummadıgınız bir anda silik yer, iki sene sonra kapınıza polis dayanırsa ne oldugunu anlayamazsınız. türkiyenin gidişatı şuanda bu yöne dogru gidiyor. herkes herkesi şikayet etme derdinde. adamın götünden kan alırlar lan. modların acil bu konuya el atmalarını niyaz eder, entryme son veririm.

  (bkz: tehlikenin farkındamısınız)
  8 -3 ... varlikdanyoklugagitmek
 2. 2.
  (bkz: korkanın çoçuğu olmaz)
  1 ... geri donmeyen efsane
 3. 3.
  sözlük yönetimi $üphesiz bunu bilerek yapmıyor. sözlük yönetimi tek tek senin entryleriyle mi uğra$acak silmek için? ha dersen ki ona göre bir yazılım geli$tirilsin bak o güzel olur.

  ama $imdi kaç kez yasadı$ı bir entry girersin ki? yani pire için de yorgan yakılmıyor.
  -2 ... basak burcu errrkegi
 4. 4.
  (bkz: yalan dostumun sözlük kızlarıyla yatması)dır.
  ... yalan dostum
 5. 5.
  olay tamamen subjektif olur, amacından sapar.

  eğer silik yiyen yazar tanım girdiyse, neden silinsin? bir hatadan ötürü uçurulduysa o hataları ortadan kaldırılır geriye ayıklanmış entryleri kalır.

  gayet mantıklıdır.
  1 ... opus magnum