1. ?.
  cok hos bir olaydir bence. yeni insanlarla tanismak, belki yeni arkadaslar edinmek, güzel seyler tecrübe etmek ve hergün belki saatlerini gecirdigi sanal ortamdaki yazarlarla gercek hayatta da arkadas olmak vb. seyler isteyenlerin organizatör sifati tasiyan yazarlar tarafindan koordine edilip biraraya getirilmesiyle olur.

  (bkz: gaza gelmek)
  ayrica; (bkz: basligin basa kalmasi)
  ... aftermath
 2. ?.
  zirveyi başlatan arkadaşların bu iş için emek ve zaman verdiklerinin unutulmaması gereken,organize etme işinin zorluğunu sırf insanları bir araya getirmek için göğüsleyen yazarların takdir edilmesi gereken durum.
  -1 ... asiti kaçmış kola
 3. ?.
  söylenenin aksine iyi olan bir durumdur.lakin 100 online sayısı için, bu gibi organizasyon'lar çok yerinde olan olaylar'dır.
  ... eqin
 4. 1.
  (bkz: uludag sözlükte zirve bolluğuna karsı olanlar zirvesi)
  (bkz: uludag sözlükte zirve bolluğuna karşı olmayanlar zirvesi)
  ... amd
 5. 2.
  nolursa olsun aramızdaki samimiyetin engellenemeyecegi durumdur,online kişi sayısı 35'lerde iken bu kadar zirve yapıyosak,bu sayı 100'lere cıktıgındada toplanıp bahamalara,fil dişi sahillerine gideriz herhalde...
  3 -1 ... karpuzkabugu
 6. 3.
  çok iyi yapılmaktadır fakat hiçbirinden daha nasibimi alamadım. kısmet artık bekliyoruz
  ... gonulcelen
 7. 4.
  (bkz: zirve yapmanin dayanilmaz hafifligi)
  2 ... atan alir spor
 8. 5.
  "zirvesi" yazıp ara butonuna basınca karşımıza çıkan 50-60 zirve adıyla "bir tokat gibi" suratımıza çarpan gerçektir..gören de sözlük 3 yıl önce açıldı filan sanar..*
  2 ... atan alir spor
 9. 6.
  bu aralar pek moda olan hoş kaynaşma aktiviteleri
  ... j butterfly
 10. 7.
  sözlüğün bereketinden olsa gerek
  ... sharlatan