1. 1.
  bugün yaşanan bir kaç olaydan sonra yapacağım iştir. şimdi iyi okursanız sevinirim. gelişim sessiz oldu, bari gidişim şaşalı olsun.

  aslına bakarsanız çok sevmiştim burasını. buna kanıt olarak her hafta haftanın hiperaktifleri sıralamasında ilk 10 da olmam hatta ilk 5 de olmam gösterilebilir.

  uludağ sözlük te yazarlığı bırakmak

  bazı başlıklar açtım burayı sevdiğimi göstermek için.

  (bkz: uludağ sözlük samimiyeti)

  şaka maka sevmiştim bu mecrayı. eğleniyordum. yolda yürürken bile entry giriyordum. facebook iş bilgilerine ''uludağ sözlükte yazar'' bile yazmıştım.

  yaklaşık 2,5 ay olmuş yazar olalı fakat 1300 küsür entry girmişim. telefonda bile en sevdiğim oyunu silip uludağ sözlük uygulamasını indirmiştim.

  peki bırakmamın nedeni ne mi?

  bir kaç saat önce modlarla aramda geçen konuşmadır.

  meğer sözlükte birden fazla hesabın olması yasakmış. bende gidip kendime yeni bir hesap açtım. sonrası şöyle;

  uludağ sözlük te yazarlığı bırakmak

  bu olaydan sonra her nedense bir anda soğuyuverdim. moderatör haklı olabilir, ki öyledir de. fakat artık yapacak bir şeyim yok.

  elveda uludağ sözlük.

  burayı bir farklı sevmiştim. ne kadar karşı görüşlü insan çok olsa da inci veya ekşi den daha samimi buluyordum burayı.

  ilk yazar olduğumda da bunu belirtmiştim zaten.

  (bkz: kacan otobuse huzunle bakan insan/#19598316)

  bazen güldüm, bazen üzüldüm. ama iyi zaman geçirdim şu 2,5 aylık süre zarfında.

  nickimin altına öyle güzel şeyler yazılmıştı ki blog sitesi açtım kendime. şu ana kadar 1600 kişi okumuş blogu. özel mesajdan öyle güzel övgüler alıyordum ki yazdıkça yazasım geliyordu. öyle içten adamlar vardı burada.

  lys sonuçları açıklandığı gün canım çok sıkkındı burdaki arkadaşlarla mesajlaşarak, sohbet ederek keyfim yerine gelmişti.

  fakat her güzel şeyin bir sonu varmış. belki de benim için ''mutlu son'' budur.

  şu an bu başlık silik yiyebilir, hiç kimse entry girmeyebilir. sizden son ricam. ara sıra bu başlığa entry girin de bende girince eski günlerimi hatırlayayım.

  herkese elvada. kendinize iyi bakın.

  ''kacan otobuse huzunle bakan insan''
  8 -11 ... kacan otobuse huzunle bakan insan
 2. 2.
  bırakmak isteyen adam sessiz sedasız gider. sevilen biriysen zaten yokluğun dikkat çeker, önemsiz biriysen zaten gittiğini kimse fark etmez. bu yüzden "ben gidiyorum hüloğğğ" diye başlık açmanın pek bir manası yoktur. iki gün sonra da "şaka yaptım eki eki" diye gelirsen zaten kimse "niye gittin ki" demez. özetle gideni de geleni de burada pek kolay kolay kimse siklemez. entryi sonuna kadar okudum, bence buna ayıracağın zamanı daha faydalı bir şeye ayırabilirdin.
  4 -1 ... madrid ulku ocaklari reisi
 3. 3.
  gereksiz trip. sözlükte kalıp moderasyona savaş açmak gerekir. Hepimiz birleşirsek devrim yapıp sözlükte çığır açabiliriz.
  ... zeheyran
 4. 4.
  bir tercihtir. isteyen sözlükte yazmaya devam eder, isteyen de sözlükte yazmayı bırakır. sözlükte yazmaya devam etmeyi de sözlükte yazmayı bırakmayı da başlık açıp duyurmak gereklilik değildir. her konuda insanlar aynı tercihi yapmak zorunda değildir sonuçta, başkalarına duyurup gerçekleştirmeye gerek yoktur.
  3 ... hanniballectergozyasi
 5. 5.
  yürek isteyen durumdur. böyle bir karar verildiyse arkasında durulması gerekir. ha bu arada sözünde durmayana namert denir lafını da akıllara getirmiştir.
  1 ... sencerg
 6. 6.
  Diğer Tüm Sözlükler yeni tasarıma geçmişler. bu yüzden kullanılması zor bir hal almış ve değiştiği için gitmek istemiyoruz. Biz Ulu'dağ sözlükte iyiyiz ve rahatız.
  ... kemalkaanay
 7. 7.
  artık yapmayı düşündüğüm eylemdir. Zira yönetimin otta bokta çaylak yapması kabak tadı vermiş durumdadır artık. Sırf kendileriyle aynı düşünmüyoruz diye zart diye çaylak yapıyorlar. Önüne gelen sağcıya, akpartiliye, islama inanana, belli başlı değerleri olan insanlara fütursuzca söverken bi sıkıntı yok, ama sinirlenilip karşılık veren kişi anında çaylak yapılıyor.
  E kardeşim madem sevmiyorsun yazdıklarımı, ya eşit davranacaksın herkesin düşüncelerini dile getirdiği bir platform olacaksın ya da benim gibi sana zıt olanların hepsini siteden banlayıp tamamen kendi kendinize mutlu mesut geçindiğiniz bir çöplük yaratacaksınız. Gerçekten sıkmaya başladın uludağ sözlük yönetimi gerçekten.
  ... barismanco
 8. 8.
  zirvede gerçekleşmelidir. Silik yemek ne bileyim troll falan değilse insan yediremez kendine heralde. O yüzden zirvede hissedilen anda yapılmalıdır bu. çünkü o zirveden sonra her adım aşağıya iniş için olucaktir. Bırakalım o yüzden orada, Verimlilik adına, bir şeyler katabilmek adına bırakalım. Solup gitmektense yanmayı tercih ederim hesabı.
  1 -1 ... mutlu son masallarda olur