1. 1.
  evet büyük bir gururla ve gözyaşlarıyla sözlük bırakılır. sonra yeni nick...yeni şifre...yeni insanlar.....
  11 -5 ... arjen robben
 2. 2.
  olmasını istemediğim ayrılıklardır.sol frame'nin son günlerde biraz garip olduğu aşikar fakat zamanla düzeleceğini umut ediyoruz.
  1 ... elendil
 3. 3.
  (bkz: belden aşağı olmazsa eğlenememek)
  düşüncesine karşı çıkarılmış bir akımdır.
  2 -1 ... mosquito
 4. 4.
  (bkz: sozlukten aldigi zevki gun be gun kaybeden yazar)
  1 ... anthrax
 5. 5.
  bırakması gerekenler dururken kalması gerekenler gittiğinde yaşanacak hadise.
  1 ... max cady
 6. 6.
  sol frame, ilham alinacak ve yazmaya tesvik edecek yer olmasi gerekirken, eger yavas yavas dikkat dagitan umit kiran ve bu ne abicim yazmiyorum yaa, dedirtecek bir hal almaya baslarsa eger... ilk yaprak dokumunu goruruz. abilerinizden ornek alin, adam olun yapamyin oyle seyler diyorum. bakin eksi sozlugun haline, gul gib sozluk sararip solmaya basladi. gerci solmus gul de cok guzel kokar ama canlisi gibi olmaz hic bi zaman.
  1 ... child
 7. 7.
  hayırlara vesile olmasını dilediğimiz durum.

  (bkz: polyanna)
  2 ... disco inferno
 8. 8.
  garip ve komik olaylardır.bir mod olarak sorulası sebepler,nedenlerini öğrenmek istediğim ancak bir yazar olarak banane lan nereye giderlerse gitsinler dediğim ve bu başlığı açarak ne milleti kıllanıdırmaya gerek duyuyorsun yoksa orgazım mı oluyorsun diye kafamda garip ama saçma,ilgili ama ilgisiz düşünceler oluşturan durum.
  1 ... trda
 9. 9.
  (bkz: tahammülsüzlük)
  1 ... steve
 10. 10.
  sebebini bilmiyorum ama söz konusu 3 demirbaşın gitmesi sözlük için büyük kan kaybıdır. umarım geyik yapmışlardır. ya da bişeye alınıp bi kaç gün sonra geri gelirler. cümleyi toparlıyamadım şaşkınlıktan.
  ... redwinemania