1. 53.
    böyle bir şey gerçekleşirse benim tek bir entrym kalmaz amına koyim.
    1 -1 ... mosquito
    #37964347 :)
  2. 52.
    Buraya takılanların içinde patronundan laf işiten, arkadaş ortamlarında ezik, kendini normal kelimelerle ifade edemediği için argo kelimeleri kullanarak alkış toplamaya çalışan insanların da olması hasebiyle biraz zor olur. Bu garip gurebanın haricindekiler küfürsüz kendisini ifâde edebilse de bu grubun burada kendilerini ifâde edebilmesi için sövmeye ihtiyaçları var.
    Bunlar da ikiye ayrılır; ortaya sövenler (can sıkıntısına) ve şahıslara, gruplara, fikir & düşünce sahiplerine sövenler. Asıl iğrenilesi insanlar bunlardır. Sadece sözlükte gördüğüm insan tipidir. Kendisini klavyenin başına geçince imparator gibi bişey zannediyor olsa gerek. işte bu iğrenilesi canlıları yasaklayın en azından yeter..
    1 -3 ... furkanyasin
    #37962055 :)
  3. 51.
    yasaklamayanı silksinler. evet.
    2 ... organik troll
    #37960255 :)
  4. 50.
    sözlük kuralları içinde zaten olan bir şey.

kafalarına estiği anda küfür olmasa bile birine verilen ayarı bile polemik bahanesi ile silebilirler.

ama 15 senedir değişmemişse boşuna da uğraşma derim.
    küfürü hiç sevmem ben de ama bazen dellendiriyorlar adamı.
    psikolojik durumlara bağlı.
    3 -2 ... kilise sarapcisi
    #37960086 :)
  5. 49.
    Bana entrylerinde küfür etme diyorlar usülsüz, ulan bu kadar ibneyi başka nasıl anlatayım küfürsüz.
    3 ... mecburi istikamet
    #37960053 :)
  6. 48.
    desteklediğim kampanyadır.
    1 ... istemem soz sevmeni
    #37960042 :)
  7. 47.
    Ya bi siktirin gidin aq denilebilecek bir önerme.
    -1 ... spurs
    #37960024 :)
  8. 46.
    Desteklediğim kampanya.
    Maalesef bazen entrylerimde küfür kaçırabiliyorum. Ya da en azından küfürlü ama güzel entryler yüzünden küfrü kanıksayabiliyorum. Bu da günlük yaşamıma istemsizce sirayet edebiliyor. Rezillik.
    Zaman zaman Küfür edebilen biri olarak sonuna kadar desteklerim.
    2 ... ya ipek urgan ya gumus hancer
    #37960023 :)
  9. 45.
    katılmaktan vazgeçtiğim kampanyadır.

arkadaşlar bi küfür yasaklansın dedim, yemediğim küfür kalmadı. ayıptır ya. gözlerim doldu resmen. tamam kardeşim yazmayın beni, bu kadar küfür yiyeceksem çıkarın beni listeden. ayıptır ya!

hassas nihat (kampanyayı terk etti)
    1 ... hassas nihat
    #37960018 :)
  10. 44.
    sonuna kadar katılıyorum. küfürün olduğu bir ortamda fikirlerin bir önemi yoktur.
    1 ... hunter08
    #37960015 :)

uludağ sözlük te küfür yasaklansın kampanyası ile alakalı başlıklar