1. 1.
  ... galiba dedirten durum.

  başka sözlüklere bakıp bakıp iç geçirmeme de neden olan durum.

  hergün bir umut lost yazıp aratıyorum ama benden başka yazan da yok.

  edit: bu entrynin yazılış tarihinden önceye bakılırsa dizi hakkında hiç yorum yapılmamış olduğu görülecektir. bu entry le yazarların dikkatinin lost başlığına çekilmesi hedeflenmiştir. başarılı olunmuştur. artık bu başlığın lost başlığına yönlendirilmesi farz olmuştur. ayrıca artık bu zamanın ötesine geçmiş entry i kötülemekten vazgeçinizdir. ya da vazgeçmeyinizdir...siz bilirsinizdir.
  4 -4 ... hosgeldin cadisi
 2. 2.
  evdeki iğrenç yayın sistemi nedeniyle cnbc-e yi seyredemeyen , yakında tüm bölümlerine cd ler halinde sahip olup gece gündüz izleyecek olan şahsım vasıtasıyla ortadan kalkacak geçici durum.
  2 ... fth
 3. 3.
  (bkz: ve amerikalilar bagimlilik yaratan bir dizi film daha yapti)
  1 ... aftermath
 4. 4.
  (bkz: polat alemdar vs john locke)
  -1 ... hosgeldin cadisi
 5. 5.
  http://www.website-review.../freehost/lost/others.jpg

  diyorum...bi de yuh diyorum...şimdi ben bu diziyi izlemiyim de daha hayırlı napiyim diyorum.

  (bkz: bu tadı seviyorum)
  ... hosgeldin cadisi
 6. 6.
  mensup olmadığım yazarlar grubu...
  ... amaru
 7. 7.
  bünyemde saşkınlığa yol acmıs olan, sayesınde sözlüğümüzde kate adlı insanlık dışı hemcinsimin fazla tanınmaması da olagan olan durum.* * lost rulazzz!
  ... frijit jones
 8. 8.
  bu entry ye ikinci nesil yazarlar dahil mi değil mi sorusunun akla gelmesini sağlayan , eğer dahil se o zaman şaka gözüyle bakılması muhtemel yok değilse ikinici nesil yazarların kaale alınmadığı bir entrydir
  ... enterezan
 9. 9.
  gecede yaklaşık 5 bölümünü izlediğim, fanatiği olduğum lost un açık bir kanalda yayınlanmaması sebebiyle, seyredilmediği değil seyredilemediği düşünülerek açıklanabilecek durum.
  ... fth
 10. 10.
  sadece digiturk te yayınlanmasından dolayı sayının az olmasının normal karşılanması gerekir ama yine de (bkz: buyrun ben burdayım)
  ... mozambik tavsani