bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    davet edildiğim taktirde katılacağım zirvedir.
    bileğimin hakkı ile herkesin hakkından geleceğim zirvedir.
    edit: olmasa da karga , kacak kelebek, no promise, laz pacino olarak okeye döneriz..bende yancı olurum. *
    1 ... lock
  2. 2.
    az buçuk tavla şampiyonu olan bünyenin madalyalarıyla* katılıp rakiplere gözdağı vermek istediği, fakat tarihin uymaması sebebiyle katılamayacağı zirvedir.

ve de ne alakaysa,

(bkz: yaptıklarım yapacaklarımın güvencesidir)
    (bkz: uludağ sözlük bowling zirvesi)
    1 ... fth
  3. 3.
    uygun bir zamana denk gelirse ve yakınlarda bir yerlerde olursa yazarlarla tanışmak için katılacağım etkinliktir.tavla oynamayı da öğrenirim herhalde o arada...
    ... gazoz_kapagi
  4. 4.
    mekan için eftelyanın son derece uygun olacağı zirve.
    1 ... baybars
  5. 5.
    cumartesi günü olursa katılacağım zirvedir, listeye roy mustang eklensin lütfen.
    1 ... roy mustang
  6. 6.
    bir hafta ertelenmesini siddetle arzuladigim zirvedir, bunu da kacirirsam -ki bu gidisle kaciracagim- kafayi yiyebilir, on almanin kafa derisinden zar yapabilirim.*****
    2 ... aftermath
  7. 7.
    unutulmasın, organizasyon yapılsın, başlık tekrar aktif hale gelsin dediğim zirvedir.
    1 ... roy mustang
  8. 8.
    detaylarının artık ufak ufak netleşmesi gereken zirve.
    1 ... roy mustang
  9. 9.
    mekan olayını görev edinen laz pacino 'nun en geç yarın akşam haber vereceği ve bir bir yeteneklerin ortaya çıkacağı zirve olacaktır.olmazsa benim bizzat gidip araştıracağım zirvedir.ama zaman tam olarak 16 temmuz pazar günü öğlen saat 13.00 * dir. bazı geçerli nedenlerden dolayı aksattığımız için özür dileriz.
    edit: ulaşım bakımından merkezi diye kadıköy seçilmiştir.
    1 ... kacak kelebek
  10. 10.
    gelmeye çalışacaklar listesinde adımı görmekle onurlandırırsınız efendim beni *
    2 ... aflterxosruanrgise