bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Güzide sözlüğümüzün türk milliyetçisi yazarlarından oluşan birliktir. Damarlarında asil türk kanı dolaşan herkes bu birliğe dahildir. Hiç kimse ayakları altına alamaz. Mevki ve makamına güvenerek işkembeden sallanacak kadar basit bir şey değildir çünkü. Bugün en sikindirik amerikan filmlerinde bile askerlerini, polislerini, sporcularını kahraman ilan ederek, dalgalanan amerikan bayrağına poz veren coniler, milliyetçiliklerini tüm dünyaya izlettirmişlerdir büyük gururla. Bizde ayaklar altına alınmak isteniyormuş nedense. Laz, çerkez, kürt herkes bu ülkenin vatandaşıdır ve teröristler dışında herkes türk milliyetçileri için kardeştir. Sikerler sizin barış süreci adı altında yaptığınız şovları. Biz hangi kürtle düşman oldukta siz barıştıracaksınız ? Gardımızı düşüremeyeceksiniz. iç ve dış mihrakların inadına yaşasın türk milliyetçiliği, yaşasın yüce türk ulusu!!..
  8 -3 ... rainheart
 2. 2.
  Belgrad ormanı boz ayılar birliği gibi bir liste ile aynı kategori altına konulabilecek birliktir.

  Madem ki ırk idi kan idi bu kadar ehemmiyet teşkil ediyor sizin için, zamanında darwin reyiz yazmış en kral manifestonuzu ; türlerin kökeni! Yok, onu da beğenmezler... E ne anladık bu işten?

  Edit : hala sınıf sorununu esgeçip kendini soluk benizliden sayan küçük dimağlar var ki yıl olmuş afedersin anasının adrenalkorteksi. Hepiniz zencisiniz arkadaşlar, penisinizin boyu ne olursa olsun, kaşlarınızın ortası ne kadar sık ya da seyrek olursa olsun. O ağzınıza sakız ettiğiniz yalak cümleleri aslında kendi sınıfınızdan olan insanları zavallıları infaz etmek için kullanmayın. Misal pek sevdiğinizi görüyorum o yüzden türlerin kökeni ekseninde bir örnek verecek olursam; tok kedinin fareye ya da kuşa saldırmadığını gözlemleriz, ama bize kedinin fare gördü mü direkt yediği gibi bi imaj ezberletilmiştir.

  Benim anlamadığım esas mesele şu ; açlığın ırkı cinsi yok. Yani bazı açların sırf ten renkleri daha açıkk diye tok modunda davranması, tokların kurallarıyla oynaması, tokların ipiyle uluması ne cins bir mantık bir duygu bir ebellik ben çözebilmiş değilim. Hiç de sanmıyorum para sıçan adamlar arasında böyle türsel çelişkiler olduğunu. Heralde sizlerin bu tarz uydurma sorunlar ve ideolojilerle nasıl oyalandığınızı yağlı totolarının üzerine yığılarak izleyip taşakları birbirine çarpa çarpa gülüyorlar afiyetle topunuzun birden haklarını yemeye devam ediyorlardır.
  2 -9 ... stalin diyen balalayka
 3. 3.
  içerisinde olmaktan gurur duyduğum birliktir. Ülkesini ve milletinin insanlarını sevenlerin türk halkının birliğini korumak için her daim savunması gerekmektedir.
  4 -1 ... kuyruk yagi
 4. 4.
  birazdan faşik faşik diye faşikleyen keko ve komoların doluşacağı birliktir.

  Gurur duyarız. ümmetçi değil milliyetçiyiz.
  6 -1 ... asilgokturklu
 5. 5.
  içinde olmaktan şeref duyduğum birliktir. türk milliyetçiliği fikri türkiye cumhuriyeti devletini kuran, türk milletini ayakta tutan kutlu bir ülküdür.

  --spoiler--
  Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle
  öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır.
  Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım.
  Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni
  fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükununu bu fasıllar
  içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne aleme yeni ufuklar açacak,
  güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek."

  mustafa kemal ATATÜRK
  --spoiler--
  3 -2 ... sonsarkiyicalkemanci
 6. 6.
  (bkz: uludağ sözlük türk milliyetçileri derneği)

  umarım aramızda görürüz.
  1 ... baytarafli
 7. 7.
  derneğimize beklediğimiz kardeşlerimiz.
  2 ... uluturk
 8. 8.
  arap, kürt, ermeni, amerikan ve rumlarlarla kanki olanlara içinde olmaktan gurur duyacağım birlik.
  (bkz: c C c)
  1 ... pillars of creation