bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sozluge bır an once bır reklam kampanyası yapılması gerektıgını belırten entry dır
    1 ... meleklerde aglar
  2. 2.
    sözlüğü tanıtmak için * ne yapılması gerektıgı konusunda fikir paylasımı yapılabılecek entry dır..
    ... meleklerde aglar
  3. 3.
    msn messenger'da nickinizin yanına yazarak destek verebileceğiniz kampanya.olmadı katıldığınız çeşitli forumlarda,arkadaş çevrenizde tanıtabilirsiniz.ama kesinlikle reklama ihtiyaç olduğu aşikar.
    ... elendil
  4. 4.
    (#105757)
    ... arjen robben
  5. 5.
    (bkz: ben senin reklam alabilme ihtimalini sevdim)
    ... zero95
  6. 5.
    an itibariyle reklam alma ihtimalimizin olmadığı aşikardır. bugün reklam verecek firmaların çoğu hatta hepsi, google sıralamasına bakıyor.. biz de şu anda google da, uludağ diye aratınca bile gözükmediğimize göre. (bkz: çok çalışmam lazım anne çok)
    ... trablus
  7. 6.
    (bkz: benim gibisini google da arasan bulamazsın)
    1 ... aby
  8. 7.
    alınırsa yazılışını merak edeceğim sözlük.* * *
    1 ... monolith
  9. 8.
    eksisozluk misali sayfanın reklam verenin renklerine burunmesi,tam sayfa reklamla donanması halidir.sitenin rating i arttıkça olasıdır.hos olur.henüz siftah yapılmışmıdır,bilinmez.
    1 ... esteban
  10. 9.
    yazarların artık aç kalmayacağının göstergesidir.reklam karşılığı yazarlara ya nakit para ya da entry başına lolipop,30 entry başına da yoğurtlu iskender verilmesi ile sonuçlanmasının istendiği durumdur.
    2 ... akrep