1. 1.
    Şüphesiz ki uludağ sözlük'ün en büyük ihtiyacı olan veritabanlarından biri.
    şimdi nasıl olacak, onu anlatalım.
    mesela bir arkadaşımız memesini paylaştı diyelim. sonra diğer yazarlar da vikvik ettiler ve memesini paylaşan kişi attığı görseli sildi.
    söz konusu başlıkta ya da arkadaşımızın nickaltında sürekli şöyle sitemlere rastlıyoruz.
    -- aaa, ben görmedim.
    -- ulan ne fotoğrafı kaçırdım gene.
    işte bu veritabanı buna derman olacak. onun sildiği ama diğer yazarlar tarafından alınan caps bu veritabanına yüklenecek ve herkes bunları görebilme şansına erişecek. böylelikle bu " ne kaçırdım lan ben " diye ortalıkta kafası kesilmiş tavuk gibi dolanan zavallı arkadaşlarımızın da feryatları son bulacak. resmen toplumsal yaranın kapatılması. resmen amme hizmeti. evet.
    37 -3 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
  2. 1.
    ilk bigbek'in poposunu paylaşın. millet popo görsün.
    6 -1 ... dibi dibi rek
  3. 2.
    Yine bir mevzular dönmüş ama kaçırmışım diyenler tıklayın lütfen. Noldu gene. Cuma vakti utanmıyor da kimse.
    3 ... ngark
  4. 3.
    bunun yanında görseli/fotoğrafı açıktan gömüp fotoğrafı paylaşana beddualar edip ama gizli gizli yaban çakalı gibi o fotoğrafları download edenleri gösteren bir uygulama da olsun.

bir de aynı şekilde özelden yıkama yağlama yapıp açıktan aynı kişiye küfre hakarete varan arkadaşları da böyle bir liste şeklinde şey etsinler.

bir de sözlük içerisinde aktif yöneticiler olsun. yetkisi olan arkadaşlar yetkilerini sözlüğü selameti için kullansınlar.

bir de.. yok lan başka bir de yok bu kadar şimdilik.
    9 -2 ... mel mel bakan gibson
  5. 4.
    ne olmus, fazla kelime kalabaligi yapmissiniz.
    meraklandik kardesim.
    2 ... toskaa
  6. 5.
    Up up up!

Bir taban.
    3 -1 ... mb isimli cocugun anilari
  7. 6.
    Herkeste bir Taban var da veri yok amk.
    4 ... atlant isten gelenadam
  8. 7.
    Ekran görüntüsü almış bir yazar olarak belli bir miktar karşılığında paylaşabilirim.
    4 ... skydancer
  9. 8.
    aynen biyerden başlamak lazım. mesela az önceki olaydan başlayalım.

ss alan atsın sevabına.

selam ve duayle
    1 -1 ... kazangap
  10. 9.
    Teoride iyi pratikte kötü fikir. Fotoğrafın sahibisi iki nude vaadi verse bütün arşivini silecek ipnetörler mevcut bu sözlükte.

Hem download arşivim benim namusum olmuştur artık neden ortalıkta paylaşayım ki? Benim o.
    5 ... tango necla