1. 1.
  görünüşe bakılırsa, henüz implement edilmemiş özelliktir.
  36 -15 ... bl
 2. 2.
  görünüşe bakılırsa, daha da iyi implement edilecek sistemdir.

  --

  şu edit tarihinde fark edeceğiniz üzre, geriye gitmekte olan moderasyondur.

  bakınız, bir entry ile moderasyonun bir süredir "karar vermekte sorun yaşamakta" olduğundan dert yanmış, bakınızlarda tanım aradıklarını belirtmiştim.

  bu entry silinmiş.
  silinirken de mesaj verilmiş, çok eğlenceli bir şekilde.

  "Entry hakaret, küfür, ağır derece argo içermemelidir.

  moderasyon akılsızlaşma değil, akıllanma ve akıllandırma sürecindedir. 10 gün süreyle çaylaksınız."

  çok yazık çok...
  35 -7 ... bl
 3. 3.
  dünyanın en hızlı entry silebilen moderasyonu. helal valla*
  57 -4 ... 2000cc
 4. 4.
  dünyanın en hızlı üye silen moderasyonudur.*
  39 -5 ... cagliari
 5. 5.
  sözlükte hiçbir yerde belirtilmediği için; kaç kişiden oluşur, rumuzları nedir, ne yaparlar sorularını akla getiren insanlar.
  15 -2 ... agena
 6. 6.
  nano, zall, kirmizi_merkep, trda, delikanlimuhendis, sahtiyan, blackozan'dan oluşan oluşumdur.*

  edit: bir aralar öyleydi. şimdi değişti.
  nano bankacı oldu, kirmizi_merkep kaçtı, sahtiyan rapçi oldu, blackozan'ın ruhu hala aramızda.
  45 -10 ... zall
 7. 7.
  formata uymayani silme canavarlari. uludagsozluk tekilerse super calisan hic bir ufak detayi gozden kacirmayan insan ya da insanlar. (bkz: hastasiyim)
  (bkz: kirmizi_merkep)
  11 -1 ... eskimsi
 8. 8.
  (#58979)
  8 -2 ... atan alir spor
 9. 9.
  (bkz: mod işini bilir)
  7 -4 ... ümit
 10. 10.
  çaylaklığı sözlük formatını öğretmekten çok ceza amaçlı kullanan moderasyon
  23 -1 ... amd
 11. uludağ sözlük moderasyonu Başlığındaki Önemli Entry'ler

  1. `zikikzıpa` saçmalığına seyirci kalmış ve sol frame'in bir güzel içine edilmesine müsaade etmiştir. bu fake yazarın hangi yazarların sahte hesabı olduğu çok açık. bir bu hesaptan, bir kendi hesaplarından girip bir nevi ego tatmi... devamı ve daha fazlası 350. sayfada!
  2. `zikikzıpa` saçmalığına seyirci kalmış ve sol frame'in bir güzel içine edilmesine müsaade etmiştir. bu fake yazarın hangi yazarların sahte hesabı olduğu çok açık. bir bu hesaptan, bir kendi hesaplarından girip bir nevi ego tatmi... devamı ve daha fazlası 350. sayfada!
  3. askere gitmeye 1 hafta kala abim beni köşeye çekti. adam baya duyguluydu. iki eliyle omzumdan tutup salladı, bak kardeşim dedi, beni iyi dinle, askerde 3 kural vardır. 1- görmedim. 2- duymadım. 3- bilmiyorum. bunlara riayet... devamı ve daha fazlası 517. sayfada!
  4. askere gitmeye 1 hafta kala abim beni köşeye çekti. adam baya duyguluydu. iki eliyle omzumdan tutup salladı, bak kardeşim dedi, beni iyi dinle, askerde 3 kural vardır. 1- görmedim. 2- duymadım. 3- bilmiyorum. bunlara riayet... devamı ve daha fazlası 517. sayfada!
  5. `uludağ sözlük` moderasyonu aslında çoğu sözlükte olmayan, yazarları takip etme veya hataları düzeltip iyiyi veya kötü küfürleri entry silme gibi üst düzey yetkileri olan insanlar. bir nevi maçın, orta hakemleri sözlüğe yön vere... devamı ve daha fazlası 534. sayfada!
  6. `uludağ sözlük` moderasyonu aslında çoğu sözlükte olmayan, yazarları takip etme veya hataları düzeltip iyiyi veya kötü küfürleri entry silme gibi üst düzey yetkileri olan insanlar. bir nevi maçın, orta hakemleri sözlüğe yön vere... devamı ve daha fazlası 534. sayfada!
  7. (bkz: öyle bir sikmek ki kadını sıçtırmak ) bu başlığa izin veren topluluktur. vay anam vay. bitmişler hala taş çekmeye çalışıyolar amk. doğrusu `sıçtırtmak` olacak onun. devamı ve daha fazlası 539. sayfada!
  8. (bkz: öyle bir sikmek ki kadını sıçtırmak ) bu başlığa izin veren topluluktur. vay anam vay. bitmişler hala taş çekmeye çalışıyolar amk. doğrusu `sıçtırtmak` olacak onun. devamı ve daha fazlası 539. sayfada!
  9. acayip gaza geliyorlar. hakket bu kadar gaza gelen topluluk görmedim la. önce `ilgilenmiyorum` nickli yazarı yetkili yapıyolar sonra ' bu ne la, haksızlık bu, nasıl olur '' diyen yazarları görünce aynı gün adamın yetkisini alı... devamı ve daha fazlası 577. sayfada!
  10. acayip gaza geliyorlar. hakket bu kadar gaza gelen topluluk görmedim la. önce `ilgilenmiyorum` nickli yazarı yetkili yapıyolar sonra ' bu ne la, haksızlık bu, nasıl olur '' diyen yazarları görünce aynı gün adamın yetkisini alı... devamı ve daha fazlası 577. sayfada!
  11. "direkt" yerine "direk" yazan bir kekoyu ciddiye almayin moderasyonudur. devamı ve daha fazlası 815. sayfada!
  12. devamı ve daha fazlası 815. sayfada!
  13. penis sevmeyen kişilerden oluşur. sözlük erkeklerinin penisleri başlığını kaldırıp da sözlük kızlarının herhangi bir uzvunun başlıklarının kaldırılmaması buna en büyük örnektir. eşit değillerdir, erkek olan moderatörler diğer sö... devamı ve daha fazlası 815. sayfada!