1. 1.
  --spoiler--
  Sözlük yöneticileri ve yönetimleri siz yazarları köle gibi çalıştırıp üzerinizden kazandıkları paraları çatır çutur yiyen, en önemli kısmı siz sözlükleri sözlük yapan insanları yani yazarları adam yerine koymayan, koskoca emekleri bir hiç uğruna silen, yazarlarla konuşmaya dahi gelemeyen, (güzel bir kız değilse) sadece kendini düşünen ahmaklardır, ben işte bu ahmaklara ders olsun diye kurdum zengin sözlük'ü, her yazarın sorunuyla o yüzden tek tek ilgilendim, o yüzden ilgilenmeye devam ediyorum, inanın bana 'benimle konuştuğuna inanamıyorum böyle yönetici görmemiştim' diyen insanlar oldu, üzüldüm. kendini tanrılaştıran bu haysiyet yoksunlarının siz yazarları düşürdüğü duruma üzüldüm, verdiğiniz emeklere üzüldüm, harcadığınız zamana üzüldüm, bu adamların gırtlaklarından geçirdiğiniz ekmeğe üzüldüm, çünkü bu adamlar o ekmeği haketmiyor! inanın bana haketmiyorlar. bazı yöneticiler de lafa gelince der böyle, sözlükleri sözlük yapan yazarlarıdır der, onlarsız olmaz gibi zekice tümceler kurarlar, peki o yazarları neden silip atarlar bir kalemde? neden onlarla konuşmazlar? neden onları dinlemezler? onlar insan değil mi lan? senin gözünde sadece çalışanlar değil mi? enayiler değil mi? sen sözlüğün sahibisin değil mi? nah sahibisin! sözlüğün bizzat sahibi yazarlarıdır. bunu da en içten duygularımla söylüyorum, en azından benim sözlüğüm için bu böyle.
  --spoiler--
  6 -1 ... ilk jedi kiz
 2. 2.
  --spoiler--
  zall neden susuyor
  --spoiler--
  ... altinkaya
 3. 3.
  (#11211528) entry baştan sona kadar küfür içerikliydi

  entry silinmiş fakat yazar hakkında işlem yapılmamıştı.

  Biz birinin hakkında çirkef dememiz yüzünden çaylak yapılırken ana avrat küfür eden bu yazarlar istedikleri gibi davranıyorlar.

  sonrada bize bir derdim vardır bölümünden fırça atmaya kalkarlar.
  ... menntre
 4. 4.
  acı gerçektir.

  entry dışı: şuan 21 olan silik sayım her arttığında yad ederim. * * *
  Sözlükte ne kadar ne yedüğü belürsüz adam varsa moderasyonun göz bebeğidir. blueve.. hbbia ve daha niceleri. *
  daha söylenecek çok şey var da, gerçi söylemeye ne hacet herşey gün gibi ortada.
  ... zerotolerance
 5. 5.
  bir bakınız verdiğinizde çaylak olmanız ama başka bir yazar aynısını yaptığı zaman gammazlasanız bile iplenmemesi.
  (bkz: çifte standard)
  1 ... legendkiller
 6. 6.
  bir ikilem var, kurallarin i$leyi$i konusunda var olan gercek. birinin ak dedigine, digeri kara diyebiliyor. bir derdim var butonu vasitasiyla, hangi moderatorle muhatap oldugunuzu, entry'nizi hangi moderatorun degi$tirdigini bilemiyorsunuz. bir derdim var'da bir $ikayete bir moderasyon farkli cevap veriyor, ayni $ikayeti tekrar actiginizda, bir ba$kasi ile muhatap olma durumunda kaliyorsunuz. hakkinizi, sadece moderator yazip, kim oldugu mechullere kar$i nasil arayacaksiniz, orasi mechul.
  ek$i sozlukte, bu durum soz konusu degil. sizin entry veya ba$liginiz hakkinda kim ne i$lem yaptiysa, onu biliyorsunuz, itirazinizi veya mutalaanizi ayni ki$iyle yapiyorsunuz. (bu son cumlede, anlatim bozuklugu var, sinava hazirlanacak arkada$lar bulsun) adaletin tecellisi tam olmasa bile, buraya gore buyuk olcude gercekle$iyor.
  alin size bir derdim var'da ya$adigim kisa mesajla$mahttp://www.uludagsozluk.com/res/muzescreen/72638_1302738510_d.JPG. farkli moderatorler oldugunu anlamak icin einstein olmaya gerek yok. uslup farkli, cevap farkli.
  2 ... harveydent
 7. 7.
  işi kılıfına göre uyduranlara dokunmayan topluluk. yanlıştır.
  1 ... nickim nick
 8. 8.
  kendilerine küfür ettiğimi zannedip, hislenen, beni çaylak yapan moderasyondur.yazarlar birebir küfürleşirler, türk kadınlarıyla ilgili rezalet başlıklar açılır, ne namus kalır ne edep ama genele söylenen bir isyan cümlesini üzerine alınan moderasyon ağır tahrik edici küfürden ceza verir size. bravo valla.
  1 ... ceylina
 9. 9.
  (bkz: pkk lı yazarları barındıran moderasyona helal)
  4 ... alayina sokayim
 10. 10.
  şeylerinin keyfine entry silmeye bayılır bazı moderasyonlar. yine benim bir entryimi silerek bunu tamamen kanıtlamışlardır. zannetmiyorumki haklı bir sebebi olsun. çıkıp medyanın önünde haykırırdım suçunuzu ama reklamın iyisi kötüsü olmaz yine sizin işinize gelir. bu sabah bu sözlükten çok soğudum arkadaş sözlükten çıkıp başka bir sölüğe geçmeyi düşünüyorum.
  ... saat