1. 80.
    6. madde yanlıştır çünkü bilişim kanununa göre ben bir entry silsem bile siz onu serverdan silemezsiniz bu yasaya aykırıdır nette her yazı ya da bir kişi hakkındaki içerik çevrimiçi ulaşılamıyor olsa bile on yıl saklanmak zorundadır çünkü insanların yasal hakları vardır bir mynet e-mail hesabı bile hiç açılmamak kaydıyla 4-5 yılda kapanıyor hiç bir entry veritabanından silinemez
    3 ... ginnungagup
  2. 81.
    (bkz: nasıl bkz verilir)
    -2 ... beter
  3. 82.
    soru: sol frame'in çok hızlı yenilenmesinden rahatsız oluyorum. açılan başlıkları okurken birden değişiveriyor ve takip edemiyorum. sol frame'in yenilenmesini iptal etmek/geciktirmek için bir ayar mevcut mudur?
    cevap: ayarlarım kısmındaki sol frame belirli aralıklarla refresh lensin bölümünden sol frame'in yenilenmesi iptal edilebilir.
    4 -2 ... zall
  4. 83.
    insanların sık sık utanmadan arlanmadan sormaktan çekinmedikleri sorulardır. *

kalitesizlikte incisözlüğü geçmek için neler yapmalıyız?
    kalitesizlik de bir kalite midir kendi çapında?

gibi..
    3 -2 ... to the opposite flat
  5. 84.
    soru: kızlar teklif ediyor mu?
    cevap: hayır.
    7 -1 ... rate my avatar
  6. 85.
    (bkz: faq)
    -1 ... gece lampulu
  7. 86.
    - soru şeklinde başlık açıcam. olur mu?
    + aç, aç. sözlükten atılınca da yeni hesap açarsın artık!
    5 ... derkampf
  8. 87.
    soru: kılıçdaroğlu korkusundan tir tir titreyip, saçmalayan akp'lileri ne yapacağız?
    cevap: yüce divan halleder merak etmeyin.
    5 -5 ... system error
  9. 88.
    soru: ben de ağır küfür ve hakaret içeren entryleri gammazlayabilir miyim? Yoksa entry numarasını moderasyona mesaj ile göndermem falan mı gerekiyor?
    ... bre zindikyan
  10. 89.
    Açtığım başlığı nasıl silebilirim.?
    2 -1 ... deniiz