1. 70.
    soru: ne kadar + veya - aldığımı nerden görebilirim?
    3 ... 3gsiz telefon
  2. 71.
    -ortam var mı?
    2 -1 ... binary
  3. 72.
    soru: verdigim ukteler ukte listesinde gorunmuyor, bu bug mi?

cevap: ukte listesinde verdiginiz uktelerden sadece en eskisi gorunur. bir ki$inin ayni anda tek uktesi listede bulunur. oyledir.
    4 ... malumat furus
  4. 73.
    soru: başlık takip sistemi nasıl çalışır?
    cevap: başlık takip bölümüne her entry'nin yanındaki menüden "başlığı takip et" linkine tıklanarak istenilen başlık takip listesine eklenir ve sağdaki başlık takip bölümünden takip edilir. (bu bölüm ile ilgili değişiklik olacak bugün duyurulacak)

soru: mesaj kutusunun bi sınırı var mı? varsa kaç mesaj?
    cevap: mesaj kutusunun bir sınırı yoktur. istenildiği kadar dolabilir. siz silmediğiniz sürece silinmez.

soru: entry'lerim silinmeden kullanıcı adımı değiştirmem mümkün mü?
    cevap: eğer son 30 gün içerisinde üye olmuşsanız kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. bir derdim var kısmından moderatörlere ulaşabilirsiniz.
    2 ... zall
  5. 74.
    soru 1: içinde hata gördüğümüz girileri şikayet edeceğimiz bir aparat var mı? illa giri numarasını kopyalayıp bir moderatöre mesaj mı atmak gerekir? daha kolay yolu yok mu bunun? (bir sürü smile var bu sözlükte.)
    soru 2: girilerde smile kullanımı serbest mi? (diyaloglar dışında)

düzenleme: gelen mesajlara toplu yanıt: ben gammazım. yani bu giriden sonra oldum. o ara çok fazla smile görüyordum. şimdi de denk geliyorum gerçi.
    1 -2 ... koskoca devletin adi osman lan
  6. 75.
    soru: daha önceden girmiş olduğum bir entryyi nasıl silebilir veya üzerinde küçük değişiklikler yapabilirim?
    cevap: ben de bilmiyorum.
    5 -1 ... mogosog
  7. 76.
    + msn'im çalındı, ne yapabilirim?
    - nebliym .mk..?
    6 -1 ... nipple
  8. 77.
    +sence ben güzel miyim ? *
    5 -1 ... comedia
  9. 78.
    soru: açtığım başlıkta imla hatası var. rötuş isteği geldi. ancak başlıkta düzeltme yapamıyorum. bunun bir çözümü var mı?
    3 ... banabihalgeldi
  10. 79.
    soru: trollere bir çözüm düşünüyor musun ?
    soru2: sözlük formatı niye uygulanmıyor ?
    2 -2 ... ustume iyilik saglik