1. 50.
    // : moderatörler kaç para alıyorlar
    \\ : ben aylık 910 alıyom +ssk + prim diğer moderatörlerde karın tokluğuna çalışıyor.
    // : siktir lan
    \\ :doğru konuş piç çaylak yaparım seni.
    // : özür dilerim zall abi. *
    26 -9 ... tommy vercetti
  2. 51.
    soru: beni bir günde yazar yaptığınız benim iyi bir yazar olduğum anlamına mı gelir, bu gidişle moderatör olur muyum ?
    cevap: özellikle son nesil alımlarında yazarların yazdıkları entryler kontrol edilmiyor ve direk yazar yapılıyor. ama bu hep yazar kalacağınız anlamına gelmez. o yüzden sözlük formatını dikkatli okuyun, dedirten ve subjektif entry ikilisine çok dikkat edin, kimseye hakaret etmeyin, sinirlenip pişman olacağınız işler yapmayın ve her başlığa entry girmeyin. çaylak olursanız çıkması zor olur.
    7 -2 ... xelamony
  3. 52.
    sadece moderatörlere değil efendim bir çok yazarın kendine de sorduğu sorulardır.

şöyle ki:

+ nesiller arası çatışma çıkmıştır efendim. kendi yazdığından bihaber yazarlar en son gelen nesli şamar oğlanına çevirmeyi yazarlık sanmaktadır.

entry okunur. hmm güzelmiş lan. valla tüm dediklerinin altına imzamı atarım hee. kimmiş bu yazar bakiimm aa bu altıncı nesil lan, eksile aq o zaman.

"lan tüm yazarlar mı zall ile birlikte doğdu burada?" denir.

+ açılım konusunda hükümetten önce uludağ sözlük gelmektedir zaten. açılımı vatan hainlerine prim olarak gören yazarlar tahrik edici entryleri gözünüze sokarlar. cevap hakkınız ise modların izin verdiği kadardır. "bu nasıl iş?" dersiniz.

+ ekşiden fazla başlık açılmış bugün, oo iyi duyguları ile başlıklar gözden geçirilmeye başlanır, hep aynı konularda başlıklardır. çoğu geyiktir. işe yarar başlık sayısı çok azdır. "olum bu modlar ne yapıyor, neden başlıklar silinmiyor?" diye sorulur.

+ başlık içeriklerine bakmaya bile gerek yok zaten. çoğu şu ayarda şeyler:

başlık: kayınvalidesi ile birlikte olan torun

tanım: dedesini de zikmesi söz konusudur bunun. ehiheheii hadi yine iyisin dede üstünde milli ettim seni.

başlık: platon

tanım: abi yamulmuyorsam büyük adam. hani kafa karıştıran söylemleri olan. filolog mu filozof mu işte ondan. bide gezegeni var bunun, heh işte oda sana girsin nihihiyyhhehee.

tarzında şamata yapılan tanımlarla dolu başlıklar vardır. "bu nasıl yazarlık konsepti?" demeden edilemez.

ha bi de son olarak ekşi yazar alımını ne zaman yapacak diye sorarsınız kendinize.

peşin edit: bunun altına kendi çapında ayar verecek olan "beğenmeyen gitsin, çay koy" diyen yazarlara da şimdiden selam ederim.
    25 -2 ... vendetta
  4. 53.
    soru: ya şu getir butonuna tıkladıktan sonra gelen "girdi"yi oyladıktan sonra, direk yenisini getirse ya, olmuyor mu?
    ... tabiherkesboyledusunecekdegil
  5. 54.
    soru: birden çaylak oldum nedeni nedir?
    3 -2 ... nackirat
  6. 55.
    yazarken çaylak oldum. ne gıbı bır sureden sonra tekrar yazar olabılırım?
    2 -1 ... tarantula
  7. 56.
    soru: entrysini begendigim bir yazarin cinsiyetini ona sormadan nasil ogrenebilirim?
    cevap: uludag sozluk bayan yazarlar resimli katalogu sayesinde ogrenebilirsiniz, sadece 20lira.
    23 -2 ... ben hep 17 yasindayim
  8. 57.
    soru: yazdığım entryler ses getirmiyor. nasıl meşhur olabilirim? troll'lük ne demek? kaç para mayış veriyolar, sigortası var mı?
    cevap: 2 hafta boyunca çaylaksınız ama sanırım daimi gerzeksiniz.
    43 -4 ... pic black
  9. 58.
    kardeşimin sıklıkla sorduğu bi soru:

-abi kaç sayfa bu sözlük?
    42 -1 ... orta boylum az yazmalim
  10. 59.
    neden son yazılan entryler en sonda yer almakta... aslında en güncel en ilk sırada yer alması gerekmiyor mu?
    7 -2 ... cool cocuk