bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 305.
    bir derdim var butuno bi türlü açılmıyor. söz varilen çaylaklık tarihini beş aydır geriye bırakıyorum. bu arada çaylaklık sürem ne zaman bitecek. ve bir derdim var butunum ne zaman açılacak.
    ... lolitayakurbanoldugum
  2. 304.
    Bu kadar basit mi yani gerçekten hiç bir uyarı olmadan, hiç bir yasak olmadan direk çaylak sınıfına koymak mı ? Ayrıca yazdıklarımı herkes görebiliyor ben sadece sürekli ortalıkta olmasını istemedim. Yani bu nasıl bir saçmalık gerçekten böyle bir moderatöre anlam vermek zor ! O kadar faşist adi karaktersiz var gelip beni çaylak yapıyor.
    ... morfingstar34
  3. 303.
    Neden hiç bir uyarı almadan 10 günlük çaylak oldum. Yasak şeyler listesinde benim yaptğım şey yoktu. Bunun için önce bir uyarı almam gerekmez miydi ! Bu benim en doğal hakkım bir uyarı bile almadım !

Ayrıca sizi gecenin bu saatinde aradım 3 defa kimse yok. Cevabınızı bekliyorum moderatör hanım/beyfendi. Büyük haksızlık olduğunu düşünüyorum.
    ... morfingstar34
  4. 302.
    açıksa ekime değilse zikime kadar demek.
    -1 ... ekonovich
  5. 301.
    Şikayetlere yazdığınız açık ya da kapalı ne demektir?
    ... defkem
  6. 300.
    Yazarlığım kabul edildi, sonra yeniden çaylak oldum. Bütün girilerimi dikkatle ve noktalama işaretlerine uygun yazıyorum. Neden hala tekrar yazar yapılmadığımı merak ediyorum?
    ... thekeysi
  7. 299.
    entrylerimizden sonra girilen entryleri görebilme seçeneği vardı eskiden noooldu ona öldü mü?
    ... capello
  8. 298.
    neden trollere pirim veriyor yönetim?

acaba eksi sözlük gibi olamayacağını bildiği ve inci varkende zıttına oynayamayacağı için mi?

ne ekşi gibi sözlük işlevini görüyor, ne de inci gibi tamamen troll hakimiyetinde.
    trolller gün geçtikçe güçleniyor yalnız.

sauron her an başa geçebilir.
    3 ... sartre beauvoir camus
  9. 297.
    bu sözlük hep böylemiydi.
    ... road to grenada
  10. 296.
    soru sorarak başlık açabilir miyim. sık sorulan sorular kısmına baktımda (bkz: baslik acarken dikkat edilmesi gerekenler) burası boş.
    1 -1 ... nicotinkes