1. 1.
  yazarların kendi ayetlerini yazdığı kutsal kitaptır, çaylaklara verecekleri öğütler başta olmak üzere, siyasetçiler, minibüs şoförleri, patsocular, ismail yk sevenler ve enrty silen moderatörlere öğütler içerir.

  ayet sıralaması şu şekildedir.

  1. Yaz

  2. O yazar ki önce çaylakken daha çok okumuş, okumuş ve okumuştur. Fikirlerini insanlık için beyan etmeye hazır olduğundan biz ona yazar oldun ve artık yaz dedik, o da artık başlık açıp entry girmeye başladı, şüphesiz ki o yazarın sözlerini öncelikle okuyunuz, yazar olduğunuzda bir hışımla başlık açıp enrty girmeyiniz.

  3.kavminizde yeni olmuş yazarlar var. onlara de ki; sansasyonel olmak uğruna açtığınız başlıkların altına çok entry gelmesi sizi okunan bir yazardan ziyade nefret edilesi ve acınası insanlar yapar.

  4.Elbette onlar(moderatörler) sol framde açılan başlıkları görüyorlardır, her olağan dışılığa bir başlık açma, her canın sıkıldığında da bir başlık açma elbette onlar silik atmasalar dadhi izlemeye alırlar.

  5.Uludağ sözlük kavminde karılı kızlı emmeli gömmeli çok fazla başlık açılıyor hiç düşünmezlermi ki yazar olan bayanların onurlarını rencide ediyorlar, yoksa hala kendilerini leylekler mi getirdi sanırlar. şüphesiz ki kadınları rencide eden yazarlar yazar dğeil abazalardır.
  7 -8 ... the night
 2. 2.
  6. şüphesiz ki her uuser silikliği tadacaktır.
  3 ... cersei
 3. 3.
  7. 6. madde kesin değildir. yazabiliyorsam varım.
  3 ... lan senin de nickinin de amk
 4. 4.
  8. mantik, her seyin onunde olmalidir
  1 -1 ... kadiderki
 5. 5.
  biz trolleri ibret-i alem olsun diye yarattık.
  5 -1 ... richie pich
 6. 6.
  8. de ki tanım yapmayı bilmeyen bu kafirler entry girme hakkına sahip olmamalıdır. o zall ki onların kalplerini taş etmiştir.
  2 -1 ... by myself but not alone
 7. 7.
  9. biz onlara "oylayın" dedik. ve onlar "elbette" dediler; huzurumuzda and içtiler.
  4 ... cersei
 8. 8.
  10. son akşam zirvesinden sonra, yetkilide ızdırap başladı. gammazlığın kutsal doğası, bedenine ağır geldi..
  1 ... angry man
 9. 9.
  Diğer bütün sözlükler gibi şüphesiz,
  otostopçunun galaksi rehberi
  1 ... masterofpipets
 10. 10.
  12. Onlara de ki; biz seni(yazarı) dillendirilmeyen mevzuları dillendirilmesi, konuşulması için çaylakların üzerine bir güneş olarak parlattık. Onlar hiç okumazlar mı?

  13. Elbette o çaylak, okumamış, dinlememiş, düşünmemiştir. O ki tüm yazar sıfatlarından yoksundur. Biz yazarı elbette ona şekil versin, güzel yazmayı öğretsin diye gönderdik.

  14. O zirve gecesi geldiğinde etkinliğe katıl, sabaha kadar sözlük için eğlen ve ahiretlik düşünceleri unut. Şüphesiz sözlük sizin aydınlanmanız için en iyisini düşünmektedir.
  1 ... the night