1. 1.
    uzmanlar tarafından hazırlanmış kemalist olup olmadıgınızı ölçen anket.

http://anket.uludagsozluk.com/s/14876/

b ler çogunluktaysa üzgünüz kemalistsiniz.
    6 -3 ... o rus bu rus
  2. 2.
    Allah korusun. bütün izm'lere karşıyım.
    4 -1 ... seruven44
  3. 3.
    ruslar bir zahmet kendi ülkelerinde hizmet veren sözlüklerde “stalinci misiniz?” anketi açsın.

haydi herkes kendi köyüne.
    1 -1 ... asilsen
  4. 4.
    atatürkün ömce dedesini domaltıp

sonra da astığı rizelileri ilgilendirmez.
    5 -6 ... timur cengiz hulagu
  5. 5.
    Vay be 3 kişi a demiş demek ki annesini bile gözden çıkarmış a diyenler ilginç bir sosyolojik vaka.

Çok şükür ben de değilmişim .

Edit: 5 kişi olmuş,
    2 -1 ... isminiunutanadam
  6. 6.
    ilk soruyu görür görmez nasıl bir beyinden çıktığını anladığım için kapattığım saçmalık.hayır kemalist değilim ve hiçbir zaman kendimi öyle tanımlamadım.sadece kurtuluş savaşı tarihini biraz bildiğim için aklıma geldikçe allah razı olsun der dua okurum rahmetli için. ama belli ki bu anketi açan gerizekalı (hakaret anlamında söylemiyorum çünkü kemalistlerin anneleri yerine denize düşen atatürk büstünü kurtaracağını sanan insan net gerizekalıdır) kurtuluş savaşı sürecinde insanları ingiliz mandasına ikna etmeye çalışan şehylerden bihaberler ya da işlerine gelmiyor. gerçi onlar kafasında yunan fesi olan patlamış mısır kadar beyinli embesile ''üstad'' diyor.fazlasını beklememek lazım bu gerizekalılardan.varlığınız sadece atmosferdeki oksijeni tüketiyor ve bu dünyaya tek hizmetiniz ölünce olacak, bedeniniz gübre olup toprağa hizmet edecek.çünkü siz sadece bu kadarsınız.son olarak hepinize atatürk büstü girsin.
    ... orestias
  7. 7.
    evet anneni kurtarırdım.
    1 -1 ... oyeskamonbeybi
  8. 8.
    anasını puttan daha değersiz görenlere yazıklar olsun gerçekten.
    1 ... kazangap