bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: yersen)
    1 ... blackhole
  2. 2.
    (bkz: kardeş ayağı göt ayağı)
    1 ... esprimakinasi
  3. 3.
    uludag sözlük kardeş öğrenci kampanyası olarak düzeltilmesi daha ideal olan kampanya...
    ... florinali numuneddin
  4. 4.
    onbirinci nesiller geleli çok olmadı. yavaş yavaş sözlüğe ısınacaklardır. troll olmayı seçenleri ilgi çekemeyip gidecektir. geriye eğitilmeyi bekleyen masum onbirinci nesiller kalacaktır. bunlar benim tahminlerim ve unutmayın; ben her zaman haklı çıkarım!

ben başlattım bu kampanyayı. projenin kısa özeti şudur: eski yazarların her biri bir tane onbirinci nesil seçecek. ona sözlüğü anlatacak. onu zirvelere götürecek. kaynaşmayı sağlayacak. böylece yeni nesillerimiz sıkılıp trollük yapmaya falan kalkmayacak. sözlüğümüz daha da tatlı bir yer olacak. ve ben daha fazla yazara hükmedebileceğim! ama sakın kızlara yavşamak için bunu bir yol olarak kullanmayın. yakalarsam çaylak yaparım sizi.

sözlüğümüz için yapalım bunu. yeni gelen kardeşlerimizi bağrımıza basalım. birinin fake hesabını keşfederseniz durum hakkında bana ya da zall'a mesaj atmanız yeterli. herkese şimdiden kolay gelsin.

bakalım sözlüğün en popüler ve en cool yazarı absolute zero hangi onbirinci nesil yazara nick altı açacak. onbirinci nesillere oy verme hakkı verilmesin olayı da kısa sürer bu sayede.

freeze you later
    3 -1 ... absolute zero
kapat