1. 1.
    sözlüğe düşen yepisyeni cıvırları hızlıca tespit etmek ve organize bir biçimde, zaman kaybetmeksizin yürümek adına ivedilikle kurulması gereken gizli örgüttür.

her sözlük kızının nik altına 50 erkek peş peşe entry giriyoruz arkadaşlar. bu şekilde birbirimizi ekarte etmeye çalışarak, "onların ameka en yahuşuhlusu benim" diye birbirimizi itin götüne sokarak bir yere varamayız.

ben isterim ki bir düzen içerisinde, birbirimizin ayağına basmadan, kendi kulvarlarımızda, kendi hedeflerimize yürüyelim ve herkes kendi önünden yesin.

işte bu tarikat, yaşamakta olduğumuz keşmekeşe bir son verip, herkesi ayrı ayrı hedeflere güdümleyecektir.
    11 -7 ... lucius vorenuss
  2. 2.
    (bkz: verdim şukunu)
    2 ... daga surten davsan
  3. 3.
    tecrübelerim ile dışarıdan destek verebileceğim timdir. * yalnız kötü bir huyum var . aramızda hainler olabilir moduna girebiliyorum *
    2 ... tuiran kouma
  4. 4.
    An itibariyle kurucu olarak üye olarak destek verdiğim örgüt.

Davamıza destek veren tüm arkadaşlarıma kolaylıklar diliyor, en tepede konumlaniyorum.

sözlük kızları acaba neden bu kadar güzeller
    2 -1 ... sosyalist patron
  5. 5.
    uludağ sözlük karı kız tespit timi
    9 -2 ... yasar ustaa
  6. 6.
    Bu timin bir paylaşma metoduna ihtiyacı var arkadaşlar. Şimdilik ben alayım payları, sonra karar veririz nasıl paylaşacağımıza.

Maksat işler aksamasın.
    3 ... lord marcus amoralist primses
  7. 6.
    sen bana da şiir yazıyorsun olm, midyat'a pirince giderken evdeki götten olmayalım şimdi.

t: sizin desteklerinizle hedeflerine ulaşacak örgüttür.

benimle misiniz sevgili romalılar?
    4 -1 ... lucius vorenuss
  8. 8.
    durum değerlendirmesi için toplantıya çağırılıyorsunuz.
    8 -4 ... yasar ustaa
  9. 9.
    kktt.

parolamız: meriç tatile çıksın.
    14 -5 ... lucius vorenuss
  10. 10.
    dış destek sorumlusu olduğum tim.

görev bekliyoruz.
    3 ... tuiran kouma