1. 1.
    Onursal başkanlığını hassas nihat abimizin yaptığı dernek.
    Bir önceki başkanı kafakoparanus'tu.
    Kendisi bir silik, bir çaylak olduğundan, yani istikrarsız yazar hayatından ötürü görevden azledildi. Yoksa yengeden tırsmaya aynen devam ediyor bir değişiklik söz konusu değil.

Dernek mottomuz: hanımdan korkmuyorum diyen adam yalancı adamdır.

Dernek manifestomuz:
    1-hanım her zaman haklıdır.
    2-hanımın haksız olduğu durumlarda 1. Madde geçerlidir.
    17 -9 ... tengir budun
  2. 2.
    kesin bir cevizler kırmakta olan kişilerdir. nihat abimizi tenzih ediyorum ancak durum bu. kırdığı cevizler ortaya çıkmasın diye naif erkek rolü üstlenirler akşamları. akşamları yavru ceylan gündüzleri bal porsuğu mode on. ulen siz var yaa..
    17 -3 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    alfa erkekler kadınlarından korkarlar.

manevi başkanı zeus olan dernektir ayrıca.
    3 -1 ... ibni maymun
  4. 4.
    Karısından izin almadan bakkala bile çıkamayan hanımköylülerin bulunduğu dernektir.

Böyle esir hayatı yaşayacaktınız neden evlendiniz madem?
    6 -3 ... alkolik oldum
  5. 5.
    hanımından tırsmayan erkek mi varmış? bekara karı boşamak kolay. hele bir evlenin ondan sonra konuşalım.
    2 -2 ... idrak yollari enfeksiyonu
  6. 6.
    sevgilimden korkmam. ama evli olsam karımdan korkardım. evlendiğin karı her açıdan über bir güce sahip oluyor nedense.
    ... don dale
  7. 7.
    Mottosu

akıllı adam kadından korkar
    5 ... ngark
  8. 8.
    sol frame'de gördüğüm anda "aaa yalnız değilim be ohhh" diye içimden geçirirken başlığa intikalim sonrasında derneğin onursal başkanı olduğumu öğrendim.

bu derneğe üye olmak için şu kalibreye ulaşmak gerekiyor değerli arkadaşlarım;

--spoiler--

- nihat bana el kaldırmayı düşündün mü hiç?

+ ya hanım konserve açmak, damlayan musluğu değiştirmek dışında ben bu evde ne zaman kuvvet kullandım?

--spoiler--

olay bu yani. hani "yok hanım daha neler" bile diyememek. öyle bir şey olmadığını detaylıca, örnek vererek izah etmek, bunu yaparken de yıkama yağlama çekmek.

hanımın gözleri ağır kahverengi arkadaşlar. ağır kahverengi diyorum bakın. bir tık ötesi siyah. ama 30 senedir güneşe çıktığında yeşil olan bir çift göze sahip olduğuna inanıyoruz biz aile olarak. zaten hanım ne derse biz ona inanıyoruz.

samimi not: o ağır kahverengi gözlere hala aşığım. (komşu çocukları falan okur sizlere yatıya gelmeyeyim)
    26 -2 ... hassas nihat
  9. 9.
    Eyyy '' UshtYd'', sen kimsin ya?
    ... tulayeskici
  10. 10.
    benim.
    3. hanımdan deli gibi tırsarım.

ilk ikisi zaten yaşlandı.
    dördüncüyü bir gün kıskanıp bir şeyler yapacak diye korkuyorum.
    islam dini 4 kadın diye emretmiş demiş biz ne yapalım, uyduk.

bu 3. kadın huysuzluk çıkartıyor.
    tamam hala taş ama vazgeçilmez değil.

olmadı 4. hanımı alıp kaçarım.
    4 -2 ... kilise sarapcisi