1. 1.
  hali sahanin hangi ilimizde olacagi sorusunu akillara getiren zirvedir.
  2 ... painkiller
 2. 2.
  diyarbakır'da yaşıyor olmam nedeniyle ancak net üzerinden yapılacak bir halı saha macına gelebilirim. ha siz deseniz ki hepimiz diyarbakır a gelicez o başka...
  1 ... cyranox
 3. 3.
  (bkz: daha yapılmadan gelenekselleşen zirveler)

  destekliyorum tabii.
  1 ... arabaciarabayatasget
 4. 4.
  kesinlikle yapılması gereken,seçim olarak önerilen halısahayı desteklediğim(kadıköy,moda),katılacağımı mutlulukla belirttiğim,şahane olması muhtemel zirve.hem tanışmış,kaynaşmış oluruz hem de güzel bi maç yaparız.
  1 ... elendil
 5. 5.
  "şemdinli'de yapılsın ne olur bende katılabileyim" denen, can çektiren zirve.
  1 ... komandost
 6. 6.
  yaa bi yerde otursak bi şeyler içsek makara yapsak muhabbet etsek kahve falı baksak ulan sen de amma tip adammışsın haa desek sozluğu nasıl geliştirebiliriz diye kafa yorsak daha güzel olmaz mı dedirten daha şimdiden bikaç şehit vermenin birkaç kişinin kolunu bacağını kırmasının ne gereği var zaten 3 5 kişiyiz şurda dedirten zirve..ama illede tepişelim deniyorsa katılınacak zirve..ter attıran zirve..
  1 ... rasko
 7. 7.
  yapılacak maçtan sonra elbette oturulup bişeyler içilecek,muhabbet edilebilecek,maçın geyiği yapılacak,aramızda kasap yoksa kimseninde şehit olmayacağı,güzel geçeceği şimdiden belli,hem spor sağlıktır dedirten zirve.
  1 ... elendil
 8. 8.
  ..ismini beğendiğim zirvedir.ilk seferden geleneksel olmak en azından ona niyet etmek güzel tabi.ayrıca katılamayacağım zirvedir.belki daha uygun bi zirve yapılır başka zaman..
  1 ... mahoni
 9. 9.
  idda olarak kaybeden takımdaki herkesin tüm entry lerinin silinmesi kararı alınacagında herkesin köpek gibi koşacağı halı saha maçı.
  2 ... machados
 10. 10.
  "aman yalan olmasın" dediğim zirvedir.katılımcıları belirlendiği takdirde belli aralıklarla tekrarlanabilir,zevkle bekliyoruz.
  1 ... elendil