1. 1.
    evet artık açığa çıkarma vakti geldi sırf bu gerçekleri ortaya çıkarmak için makak maymunu kendini feda etti bende dayanamayarak anlatıyorum herşeyi,

herşey o gün başladı makak maymunundan mesaj geldi baktım zalla uludagsozlukun diyalogları nerden buldun diye soramadan şoka girdim ne göreyim evet konuşmaları size tam olarak aktarıyorum,

uludagsozluk- ulu zall- z

ulu- bu yaptığımız doğrumu yüce imparator zall efendi
    z- kuhh kıhh evet vezirim bu sözlük anca bu şekilde yürüyecek başka yolu yok
    ulu- ama ya öğrenilirse o zaman isyan çıkar
    z- yiyorsa çıkarsınlar hepsini çaylak yaparım nereye gidebileceklerki ekşinin onay sırası çok uzun incide kimseyi almıyor
    ulu- ahhah çok iyi fikir efendim yazarların aralarına kadın ve erkek kılığında botlar sokarak bilgileri alıyoruz ve onları tehdit ediyoruz çok iyi fikir kimler bottu

bu kısmı kestim çünkü sonra yok efendim başka yazarlara hakaret diyecekler ama bilinki hepsi tanıdığınız ve sevdiğiniz yazarlar.

evet uludağ sözlük moderasyonu maymunumu silik yaptın ama yazar birliğini susturamazsın halk egemendir millet bağımsızdır işte bu kadar.
    1 -3 ... gravitytr
  2. 2.
    olamaz neyseki zall olduğumu söylemedin.
    1 ... renof
  3. 3.
    şifreleriniz mossad'a satılıyor. böylece facebook'unuza girip bakabiliyorlar.
    2 ... ebu mariya