bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sevgili sözlük,

bugün senin için 50 entry girip geleneksel üsküdar zirveleri 2 de boy gösterdim, bir de sana iyi bir haberim var. moderasyondaki amcaların seni hoş tutmayan yazarlara nanna yaptı. son zamanlarda okur sayın yazar sayını katlar oldu coştun sen iyice. hadi yine iyisin. yarın görüşmek üzere. kendine dikkat et.

(bkz: nanna yapmak)
    2 -2 ... fth
  2. 2.
    sevgili sözlük,

bugün senin için 70 küsür entry girdim. bir yandan sen, bir yandan 2006 dünya kupası eğitim hayatıma kastettiniz. ama olsun ikinizden de vazgeçmem. bugün can' ın 3000inci entrysini kutladık. astsubay kıdemli başçavuş ve sözlük yalakası yazarlar başlıklarındaki ufak tartışmaları saymazsak sakin bir gün geçti. "uludağ sözlük ün geleceği için" isimli manifestonun etkileri silinen başlıkların ve entrylerin artışıya hissedilmeye başladı. neyse bugünlük bu kadar yeter. bugünkü bkz. ın,

(bkz: uludag sozluk un geleceği için)
    ... fth
  3. 3.
    sevgili sözlük;

bugün yine birbirinden kaliteli başlıklarla bezeli bir sol frame var. yani öyle ki, insanın baktıkça bakası, yazdıkça yazası geliyor, o derece. hem buralar pek bir kalabalık bu aralar bak. perşembe pazarı gibi maşallah. hadi iyisin yine, hiç boş kalmıyorsun. yazar alımı olmadığı halde böyleysen, kimbilir bir de alım olsa ne hale geleceksin.

neyse, lafı fazla uzatmayayım. dikkat et kendine. sol frame'ine zeval gelmeye.
    ... insomniac
  4. 4.
    sevgili sözlük,

seninle haziranda tanıştık. bugün bir hesap ettim de altı ayı devirmişiz neredeyse, halbuki daha dün gibi her şey. bin küsür entry sığdırdığım bu altı ayda edindiğim dostlar da cabası.

sözlük, her ne kadar camın arkasında olsan da yanımda olan pek çok 'insan'dan daha insan geliyorsun çoğu zaman. ne kadar doğru bilemiyorum ama her şeyden önce alışkanlık yaptın bende. bir gün görmesem seni özler oldum...

ara sıra atışmalar, ayarlar da olsa tuzu biberi sayıyorum onları. her şeye rağmen iyi
    ki varsın, iyi ki seninle tanışmışım diyorum...

şimdilik hoşçakal.
    1 ... yasak merve
  5. 5.
    (bkz: bu gün sözlük için ne yaptın) entry girmekten başka ey yazar..
    1 ... asmevejiya
  6. 6.
    sevgili sözlük ;
    bugün yine 32 yaşından bir gün daha geçti.
    ilkönce 16 yasindaki liseli kiza sehvetle bakan okuz gibi dolaştım durdum tüm gün.
    daha sonra 35 yasindaki adama bakan 16 yasindaki kiz bana baktı ama üzerime almadım çünkü daha 3 yılım var. oralı bile olmadım. görüyorsun ki sana yazmasam da seni yaşıyorum

saygılar.....
    ... kirmizi baslikli kiz
  7. 7.
    bugün laz pacino ve alimacgraw sözlük ü karıştırdı. sonra ortalık duruldu.* * *
    ... pilotmont
  8. 8.
    1 inci sözlük savaşı çıktı, cephelerden haber alamıyoruz sözlük.
    ... kutupsal form
  9. 9.
    sevgili sözlük,

sevgili sözlük?

neyse sözlük,

bugün güneş yine doğudan doğdu. hayallerimi biraz daha erteledim.
    2 -1 ... the kene
  10. 10.
    sevgili sozluk,

bugun adam akıllı entry girmedim, biliyorum ben sana layık bir yazar degilim ama aslında sen benim o kadar da skmde degilsin hani. oyle eglencesine giriyorum entry yazıp cıkıyorum onden mi arkadan mı davalarına girmiyorum hos seninde aslında onemli bir misyonun oldugunu unutmak uzereyim, sana yazılan daha onceki iyimser polyannanın midesini rahatlatan ve halının silinip temizlenmesine vesile olan kusmugu tadında ki entryleri gorunce bende yazayım dedim iyi mi ettim kotu mu ettim bilimiyorum.

sozluk senin iradeni merak ediyorum. neler yapabilecegini bu curcuna bu kosusturma iyi has ama neye vesile, hep aynı yalan mnkym sozluk, hem eglenip hem bilgi sahibi oluyoruz hep aynı hep aynı monotona bindi iyice gec bunları, bunlar senin gibi asmıs bir sozlugun eregi olmaktan cıkmıs olmalıdır bence. haksızsam haksızsın de...

klavye bosalması oncesi dogruga ulasmak uzereyken sozluk, bilmeni isterim ki sen iyi bir hedesin. biliyorum biraz ironik oldu ama idare et, ben seni sevdim sen beni sevmesende olur zaten ask budur ama yine de hadi neyse mnkym...
    1 ... fhmer