1. 1.
  ekşi sözlük fuck buddy aranıyor ilanları'ndan esinlenerek uludağ sözlük içinde böyle bir talebi olanların ilan verebileceği platformdur.

  buyrun ağalar. haydi. anlatın kendinizi ve sizin gibi fuck buddyizm akımına kaptırmış insanlarla tanışın. kaynaşın.
  25 -42 ... system error
 2. 2.
  (bkz: ve olaylar gelişir)
  40 -3 ... adamantin
 3. 3.
  uludağ sözlük ve ekşi sözlük'ün birbirinden ayrı olduğunun öğrenilmesi sonucu yaratıcılık yönünden sona erecek saçma ilanlardır.
  20 -5 ... soytari papyonu
 4. 4.
  (bkz: sekstaş)
  27 -4 ... buneperhizvatizdiz
 5. 5.
  (bkz: system error)
  4 ... quzu
 6. 6.
  6 entry girilmesine rağmen hiç bir abazanın cesaret edipte ilan vermediği ilanlar platformu.
  (bkz: suskunluk sarmalı)
  30 -2 ... haydibastirkolibalysendekoy
 7. 7.
  (bkz: bir bu eksikti)

  edit; aynı başlığı ekşi sözlükte gördüğümde, "bir de ekşi sözlük olacaklar, açtıkları başlığa bak" diye hayıflanmış üzülmüştüm. açılması mucize gibi oldu inanın. ben geç kaldığımızı dahi düşünmüştüm. büyük bir eksiklikti.
  17 -3 ... anacsevgidolubirmeleksanki
 8. 8.
  şu sözlüğe yazar olalı bir iki ay oldu. hep vermek istediğim bir bakınız vardı. galiba bu kez tam istediğim poziyonu buldum.
  (bkz: filiz sevişelimmi)*

  seneler sonra gelen edit: söylesene ey yetkili bu bakınız bir yıldır amacına uyuyordu şimdi mi uymadı. yok bu bakınız buraya uymuyorsa nereye uyar?

  acı gerçek notu: ayrıca mesaj atıp kanka kaç hatun geldi diyenlere haftanın beş günü doluyum iki gün istirahat ediyorum diye yazdığım cevap yalandı beyler. her gece...lan bakınız vermek için girdiydik diyom ne mod anlıyor ne yazar arkadaş ne biçim çocukmuşsunuz siz minööyüm. illa dövdürteceksiniz bir tarafınızı. elinizi sikin neymiş bu arkidiş.

  --müessesemize hoş geldiniz--
  bu alana reklam alınır.
  --kazandıran ilanlar--

  bak lan madem bu kadar merak ediyorsunuz. benim her gece seviştiğimi düşünüyorsunuz burada sizin reklamınızı yapayım siz am görün bende öğrenciyim üç beş yolumu bulayım hıı. olmaz mı abi bak ilk sayfa da iç açıcı seksi bir ilana ne dersin maykıl?

  beleş am olsa sikersin aç it.
  23 -3 ... gece denize giren adam
 9. 9.
  Branşında uzman. 7/24 hizmete hazır, gerek takım çalışmalarına yatkın, gerekse bireysel performansta başarı göstermiş. fiziksel ve ruhsal yönden tatmin edici, güvenlilik ve gizlilik esaslı çalışma prensibiyle göreve hazırım.

  (bkz: geceleriniz yanlız geçmesin)
  33 -11 ... hovarda zeus
 10. 10.
  bizim ekşi sözlükten neyimiz eksik biz de fuck buddy arıyoruz, istanbul çevresi bayanlara duyrulur.
  5 -9 ... senatorantuan