1. 1.
    sezenist bilmem ne var.
    bigarip18santim var.
    dahası da var.
    olanlar buraya yazsınlar.
    6 -8 ... mavi gozlu kizlari severim
  2. 2.
    feminist değil de bir feminazi ifşa edeyim

sezanist a feminist

bir ara bunun kadın arkadaşına laf ettim (eleştirdim) bu sözlükte bana sapık, tacizci sapkın iftiraları attı kanıtla dedim sesi çıkmadı

hatta moderasyona ne biçim bir muâmele çektiyse buna doğruysa kanitla dediğim entryi sildirdi ama bunun iftirası silinmedi.

at babam iftirayi beni tanıyan bilir.
    8 -7 ... yazar cizer34
  3. 3.
    umarım hoşlandığım kız yazmaz.
    2 ... stroszek
  4. 4.
    kim onun arkadaşı.
    söyle de elden geçireyim.
    2 -2 ... mavi gozlu kizlari severim
  5. 5.
    Ağlama duvarına dönmüş başlık. Yazarçizer de iftiraları ile yine online. sesim çıkmadı mı? nickini ifşa ettim diğer sözlüğün yönetimi ile konuştum seni mahkemeye verecekken senin yalvarmalarını da gördüm. iftira diyerek çamur atma bana. Anca böyle altından kalkabiliyorsun fark ediyorum ama işe yaramıyor. Gidip tedavi olman dileğiyle.
    8 -6 ... sezenist a feminist
  6. 6.
    Ahajhs vah vah üç kuruşluk aklınızla beş kuruşluk köfte almak isteyen minnaklar siz ifşa da mı biliyorsunuz? Afferim size bayram şekeri var.
    13 -1 ... gecenist
  7. 7.
    şu mübarek günde uğraştığınız işlere bakın ya.

çilek çocuk odası 0-6 yaş arası amınakoyim.
    12 -2 ... ahlaksiz adam
  8. 8.
    ifşaya gerek yok
    Zira onlar her başlıkta, her entryde
    Yaptıkları çirkin yorumlarla
    Kendi kendilerini ifşa ediyorlar.

Geçen gün feminist yazarlardan birisi çıkmış
    "Kadınların önüne gelen erkekle ilişkiye girip aralarında kıyas ve değerlendirme yapması gerektiğini" savunuyordu
    Bende bu fikri ilkin kendi ailesine vermesi gerektiğini söyledim. Çünkü bunlar kendi ailelerini kötülükten, hayasızlıktan korurken
    Başkalarının ailesine, düzenine, namusuna leke vurmaya çalışan vampirlerdir.
    Söyledikleri hiçbir sapkınlığı kendi annelerinin, babalarının, kardeşlerinin veyahut eşlerinin yapmasına tahammül edemezler.
    Ama uymaca akıllı birini buldukları zaman, onu kötü yola düşürür sömürürler.
    7 -9 ... lenova
  9. 9.
    Güzel bir bayram sabahı açayım şu sözlüğü de biraz entry okuyayım dedim karşılaştığım başlıklara bak.

Yemin ediyorum iyice freni patlamış kamyona döndü burası. Uçuruma doğru tam gaz devam...
    5 ... designated
  10. 10.
    Çocuklar çocuklar bugün bayram hadi barışalım.
    4 -5 ... omen tanrem