1. 1.
    uludağ sözlük kapsamında erotik hikayelerin yer alacağı yeni öykü akımı.

ilk sayısının teması sütyen olmakla birlikte dar alanda düşünmemek lazım, konuyu açmalı, yaymalı.

sütyene bağlı kalmayalım.

31 çekmeyen aylar bizden değildir.
    35 -18 ... parayla mabet olmaz
  2. 2.
    hikayesini yazarken memelerini sıvazlayanların dergisi, fakyü !

ahanda slogan.
    15 -5 ... parayla mabet olmaz
  3. 3.
    ''... tek elle sütyen açabilen erkekleri yetenekli bulmuşumdur, bu sefer ki onlardan biri değil....''

şş; hikayenin bir kısmı; tamamını okuyabilmek için dergiyi bekleyeceksin.
    8 -1 ... akilluslu
  4. 4.
    yaz arkadaşım bu dergi donunu kendi getiriyor.
    7 ... babanpezo
  5. 5.
    geçen yine sevişiyorum daki geçen yine sevişenler anılarınızı buraya yazın o muhteşem anılarınızı bizle paylaşın...
    4 ... vuvuzelan
  6. 6.
    (bkz: dilek ağacına sütyen bağlamak)*
    5 ... lan senin de nickinin de amk
  7. 7.
    " neclayla yaklaşık yarım saattir hararetli bir kavga içerisindeydik. Bir birimize kırıcı konuşuyor , bağırıp çağırıyorduk. Birden bana sütyenini fırlatmasıyla ne olduğunu şaşırdım ve sustum.ikimizde susmuştuk. Ve bir anda sevişmeye başladık."
    gibi gibi.
    7 -1 ... nuage
  8. 8.
    bu bir dergidir, sütyenler fora, şeklinde reklam cıngılı olabilir. gerçi yaz geliyor kim takar ki zaten. *
    5 -2 ... thelma
  9. 9.
    -filiz seviselim mi ?
    -hayir.
    kabul etmedi, etseydi ne anilar ne maceralar ne aksiyonlar paylasacaktim.
    14 ... okheaven
  10. 10.
    aslında hiç beceremedim tek elle sütyen açmayı. bu yüzden de hep uyandı sevdiceğim sabaha karşı girişimlerimde. sabah ereksiyonu bu durdurabilirmisin ki? işte bu yüzden hep bahaneler uydurdum gülyüzlüme.

nasıl rahat ediyorsun şu sütyenle, çıkarsana yatarken,rahat rahat ohhh mis. dedi ki, rahat edemiyorum ben öyle, ama senin için katlanırım yine de...

tamamı için: (bkz: #15149958)
    6 ... sessizdeydi duymamisim