1. 1.
  sürekli sevgililileri tarafından ağda ve makyaj işgencesine uğrayıp bunu sözlükte anlatan erkek topluluğu.
  12 -9 ... madmare
 2. 2.
  bazıları eski sevgili ile kafayı bozmuş ve arka arkaya eski sevgili başlıkları açan, bu vesileyle yenisini sözlükten kaldırmayı amaç edinmiş gruptur.
  11 ... jacksparrow
 3. 3.
  pc başında entry girmekten ileriki yıllarda prostat olacak er kişilerdir. *
  15 -1 ... yamuq
 4. 4.
  abazan olduklarından şüphelendiğim er kişilerdir.*
  4 -1 ... mucize
 5. 5.
  vajinasıyla bira açan hatunları kukularından, pardon alınlarından öpen erkeklerdir.
  4 -4 ... no tengo lugar
 6. 6.
  (bkz: erkek yazan her basliga atlayan ulu sözlük kizlari)
  3 -5 ... ferbay
 7. 7.
  içlerinde kış gelince etek boyu uzadığı için sinirlenenleri de mevcut olan canlı grubu. çok canlılar. heyecanlı, etek söz konusu olunca çok. yavrusunu "şahinim" diye sevenleri özellikle. -melaba kzgn-
  3 ... word stacking
 8. 8.
  uludağ sözlük kızlarını kaldırmaya çalıştığı iddia edilen kesimdir. forklift miyiz lan biz?
  10 -1 ... vurursa gol olur
 9. 9.
  içlerinde ciddi ciddi sözlükten tanıştıkları her kıza asılan insanların olduğu topluluk.. hele ki bir kız ilk zirvesine gelmiş ise vay haline onun.. zirvede üç/beş sohbet edip yine sanal dünyaya dönünce hemen o kızın msn adresini almaya, başka bir zaman başbaşa görüşmeye zorlarlar ve o kız başka bir yazara ilgi duyuyorsa eğer bunu kendilerine yediremeyip iftira atmakta, ağır hakarette bulunmaktadırlar..

  Bir laf "isim söyleyip rencide etmeyim" diye ama insanın sabrını oldukça zorlarlar bu insanlar.. hiç aynaya bakmışlıkları da yoktur.. onlar için her kız aynıdır.. klavye başında kızların kendilerine hayran olduğu hayalini kurarak orgazm olurlar ama gerçek dünyada işin böyle olmadığını görünce şerefsizliğin en kralına başvururlar.. arkadaşlık etmekten, görüldükleri yerlerde sohbet etmekten utanılan insanlardır.. yazıktır erkeklik gururu denilen bir şey var ama bunlara hiç uğramamış...

  abazanlık olarak nitelendirmemek gerekir belki ama sohbet etmek istemeyen bir kıza dahi iftira atmaktan çekinmemeleri insana kötü sözler söylettirir..

  bu tür insanları dışlamak, topluluklara çağırmamak en iyisidir.. ha utanmadan yüzsüzlük yapıp geliyorsa eğer denilebilecek pek bir şey yoktur..

  bir de alkol alıp ag'yi dağıtanlar var ki onlar başka bir başlık altında incelenecektir.
  11 -2 ... fatal
 10. 10.
  arabası olanları biraz daha şanslıdır.

  (bkz: arabam var)
  4 -1 ... tu kaka bana