1. 1.
  evet hiç boşuna kasmayın ekşi yalakacılığı yapmayin uludağın kiymetini bilin.

  bir kere burda sözlük formatı var ya ekşi de? o yok işte ekşi de ne moderasyon var ne de sözluk formatı. açıyorum hemen hemen herkes seviyesiz görgüsüz edepsiz.
  boşverin arkadaşlar ekşi yi mekşi yi falan uludağın kıymetini bilin. biraz daha bilgi içerikli ve gündem konularına yoğnlaşırsak ekşiyi şüphesiz geçeriz.
  ... gulsah spears
 2. 2.
  (bkz: körler sağırlar birbirini ağırlar)
  2 ... habash
 3. 3.
  Ekşide yazar olamayan uludağ sözlük yazarının bastırma duygusunu çok iyi ifade eden tespit. Eğer uludağ sözlük ekşi sözlükten daha kaliteli olsaydı bu başlığı açmak zorunda kalmazdın. Ayrıca
  (bkz: işine bak general)
  ... fxox
 4. 4.
  uludağ sözlük içerik bakımından ekşi sözlükten daha kaliteli değildir.
  ama ekşi sözlükte aynı düşünceye sahip insanların birikmesi olduğunu düşünürsek o konuda uludağ bin basar.uludağ da her görüşten insan bulabilecekkken ekşi de çoğunlukla ateist,komünist,sosyalist dünya görüşlerine sahip insanlar çoğunlukta halbuki gerçkek hayatta bu düşünceye sahip insanlar azınlıkta.

  yani içerik hariç diğer her konuda ekşi sözlükten daha iyidir.eğer sözlükte ki ergenler biraz az ve güzel başlıklar açarlarsa herşey yoluna girecek.
  2 ... uludagin onyargisiz adami
 5. 5.
  götümle güldüğüm beyan. dikkat ettiyseniz, "götümle güldüğüm" yazdım. eğer bu başlık ekşide açılsaydı ve aynı durum olsaydı, "yazarların ve açılan başlıkların durumundan ötrü ola bilecek bir ihtimaldir" derdim.

  mesela, sol framde gördüğüm türk zombi dizisine isim önerisi başlığı 19.03.2015 18:47-de açılmış, ekşi sözlükdeki aynı başlık 19.03.2015 14:59-da açılmış. aha bu da link: https://eksisozluk.com/tu...nerisi--4728444?a=popular

  kopya, tröl, kin ve nifret dolu, bir-birine sataşmak için açılan, ırkçı başlıklardan ibaret bir sözlüğün ekşi sözlükden daha kaliteli olması, sadece, akla uygun değildir. hadi şimdi kendiniz karar verin.
  2 ... kahraman ama super degil
 6. 6.
  ekşinin mobil sitesi yok. Bu yönden kötü.
  ... recomax
 7. 7.
  (bkz: vicdan mastürbasyonu)
  2 -1 ... umarinoglutimar
 8. 8.
  ekşi:yüksek lisans

  uludağ:lisans

  inci:lise.
  4 -1 ... flow
 9. 9.
  kesinlikle doğrudur. ekşi sözlükte benim gibi bir yazar yoktur.
  -2 ... melih06
 10. 8.
  Doğru önermedir.
  Ekşinin kaliteli adamları var da, onlardan başka adamları da yok açıkçası.
  Ki ben ekşi de yazmak yerine burayı tercih ettim. Samimiyet var burda ya, troll o şu bu tamam da. Samimiyet önemli abi.
  3 ... kendinden utanan adam