bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ekşi sözlüğün savaşı kazandığı savaştır ekşi sözlük 130 fedaisiyle sözlüüğe girip sözlüğün sol frameini kalesini fethetmiştir hepimize hayırlı uurlu ola analar saola vatan saola herkez saola klavye bozula
    3 -4 ... rain
  2. 2.
    an itibariyle 145-0 devam eden mactir.
    1 ... kibariyenin annesi
  3. 3.
    Bu savaş mavaş değildir.Bu ekşi sözlüğün bitişini,uludağ sözlüğün yükselişini gösteren bir alamettir.Yeni nesilden Allah razı olsun ekşi sözlüğü dipe soktular ;klonları içinde reklam yaptılar.Sonuç uludağ sözlük bir taşla iki kuş vurdu;ekşisözlükte vurulduğu daldan yere çakıldı.Zaten eskiden kartallar gibi yüksekten uçarken şimdilerde ancak daldan dala konuyorlardı.
    Benim bu savaş denilen hadise ile ilgili tahminim ekşideki kendini hacker zanneten tiplerin uludağ sözlüğü hacklemek istedikleridir.E bunu da yaparlarsa uludağ sözlüğün ne kadar mühim bir sözlük olduğu ekşininde serçelikten sürüngenliğe geçeçeği kesinleşir.
    3 ... kalender
  4. 4.
    ekşinin poşete alındığı savaştır. ekşi kaos durumunda suserler de bir moral çöküşü var. ekşinin düşüsü yakındır
    2 ... lösch sie aus
  5. 5.
    (bkz: eski sozlukten gelip bizim sozlugu basmak var mi)
    1 ... kalender
  6. 6.
    hangisi kazanırsa kazansın kaybeden biz olacağız...
    ne dedim lan ben?
    aha güzel dedim valla
    ama atarlar beni şimdi
    yok lan belki de atmazlar
    evet cevat abi...
    2 ... kollektif manyak
  7. 7.
    private sözlüğün kazanması muhtemeldir
    1 ... ta kendisi
  8. 8.
    ekşiciler ve privateçiler buradaki rahat ortamı görüp tekrar eski mekanlarındaki monotonluğa dönünce içlerini mağrur bir sıkıntı kaplamış, hep uludağ sözlükte mi yazsak falan gibi ikilemlere düşmüşlerdir. bu arada onlar sayesinde bizim gibi olayla alakasız tiplemelerin bir vesileyle uludağ'dan haberdar olmalarını sağlamışlardır. ortalık bir günlüğüne toz duman olsa da böyle reklamı istese de yapamazdı burası..
    neye niyet neye kısmet işte??
    2 ... 2000cc
  9. 9.
    galibi şimdiden belli olan savaştır.hatta savaş bile denemez nitekim ekşi savaşacak kadar kaale almaz uludagı.kişi kendini bilmeli önce.
    1 ... zilzurna
  10. 10.
    ekşinin teslim bayrağın çektiği savaştır
    1 ... arabaciarabayatasget