1. 1.
    Bir adet Ağır yavşak tarafından organize edilen ağ.

Kızlarrrr anlatın bugün neler oldu,
    Kızlarrr bomba gibi haberlerim var ama tuniğimi değiştirip geliyim.
    8 -5 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  2. 2.
    şuraya bi şeyler yazıp kavgaya benzinle koşasım var ama uğraşamam.

nerdesin lan popcorncu.
    6 -1 ... lan senin de nickinin de amk
  3. 3.
    "Ay bilmem inanır mısınız bugün şu düşman yazarın adını öğrendim, tüm sosyal hesaplarını falan buldum, çünkü iflah olmaz işsiz bi stalkerım, hemen adıyla ilgili başlıklar açmalıyızzzz."

Falan da diyorlardır.
    9 -2 ... essy
  4. 4.
    Dedikoduyu geçtim birkaç arkadaş var, kendi zümresi haline getirmeye çalışıyor bu platformu. Haremi olarak görenler de var.

Türk icraati işte, bizim analarımız sırf dedikodu network'u adına "gün" diye geleneksel bir hafta tasarlamıştır. Ne bekliyorsun ki.
    4 ... solus auctor petrus
  5. 5.
    Bir locasyonu olarak görev yaptığım ağdır. Ama isteyerek değil, neden bilmiyorum herkes gelip gidip bir şeyler anlatıyor bana. Kapalı kara kutuyum iq. Kimin kiminle fingirdeştiğini, kimin eskiden kim olduğunu, kimin kime fotoğraf attığını, kimin fakeleri olduğunu vs... istemsizce birçok yazar hakkında bunları öğrendim ama ne var biliyor musunuz, umrumda bile değil.
    8 ... lord marcus amoralist primses
  6. 6.
    kardeşlerim sizin hiç yapacak başka bi işiniz, ne bileyim bi sıkıntınız, eşiniz dostunuz yok mu? senelerdir aynı muhabbet, aynı kişiler, aynı konular aq.

bıktırdınız artık.
    6 ... dior jr
  7. 7.
    Nasıl dahil oluyoruz. Yarım paket çekirdeğim var ziyan olmasın.
    8 ... yasar ustaa
  8. 8.
    Lan ne tatava yaptınız amk.

Birbirinize mi yürüyorsunuz napıyosunuz bi sevişin rahatlayın amk.

Sikko bir ağdır.
    3 ... zabaha gadar eglence go on
  9. 9.
    aklın sınırlarını zorlayan ağ.

yıllardır buradayım, onlarca kişiyle muhabbetim olmuştur ama hiçbir zaman böyle bir bilgi akışına denk gelmedim.

yani bunlar tarikat gibi bir şey herhalde. mason locası gibi, illüminati gibi, derin bir örgüt. dışarıdan dahil olamıyor, içeriye girince çıkamıyorsunuz.

bir insan hiç muhabbeti olmayan bir insanın mesajlarından nasıl haberdar olabiliyor lan? bu nasıl bir istihbarat başarısıdır?
    6 -2 ... kinamiyo takao
  10. 10.
    Yasar usta'yla çekirdekleri kaptık dahil olmayı bekliyoruz.*
    uludağ sözlük dedikodu ağı
    7 -1 ... astronomisindebikini