1. 1.
    Ağızlarına bir kez dahi sigara ve alkol değmemiş, bembeyaz böbreklere sahip dini bütün yazarlardır. içmedeyiz uludağ sözlük başlığına kahve, kola, soda, meyve suyu, süt, çay vb. Fotoğrafları atarak ciğeri kirli sözlük imansızlarını imana getirmek için ellerinden geleni yaparlar. Mottoları da yatacak yeriniz yok ibneler'dir.
    18 -5 ... koala amma ne fayda
  2. 2.
    Ciğer temizliğinden kasıt sigara ya da içkiyse benim bu. 36 yıldır hiç içmedim.

Yok kalbi temiz diyorsanız alakam yok.
    14 -1 ... serdarsl06
  3. 3.
    eğer erkekse bu yazarlar, kimse kusura bakmasın ılıkların doluştuğu veritabanıdır. sigara içmeyen erkek mi olur lan?
    4 -1 ... kan tutan kasap
  4. 4.
    serdarsl olm sen de ne adamsın ya.

berber dayamasını sevmiyon,
    içki yok,
    sigara yok,
    özel mesaj alımın kapalı.

ya sen hayırdır ya?
    bi alime falan danış sen, peygamber falan olabilirsin, harbi baktır bi...

t: bir veritabanı.
    21 -3 ... tengir budun
  5. 5.
    (bkz: ciğeri beş para etmez)
    3 -1 ... strawberry blonde
  6. 6.
    Dikkat edin, buralarda tespit ediyorlar cigeri temiz olanlari. bir sabah buzlu kuvetin icinde uyandiginizda göğüs kafesi yarılmıs cigersiz bulabilirsiniz kendinizi.

Taamam taamam. Biliyorum.
    buzlu kuveti bobrek yagmalama da kullaniyorlar. Cigeri araklarken ne kullaniyorlar bilmedigim icin yama yaptim. Tamam.
    Ama cigeri de arakliyorlar sevgili yazarlar.
    And That!, is a fucking fact.
    4 ... cavaceylan
  7. 7.
    bazı ciğeri temiz yazarlar ömer hayyam'ın rubaileri gibi mertçe konuşabiliyorsa onlar da dürüstlükte en az ömer hayyam kadar ayyaştırlar ancak alkolik değildirler.
    1 ... ozgur demirtas in robotu
  8. 8.
    tengir abi iki duble attı, beni (haşa) peygamber görüyor.

abi içince ben değil sen güzelleşeceksin. o balıklarda sıkıntı olmasın dikkat et bence. rakı mı sahte acaba?
    8 ... serdarsl06
  9. 9.
    Koalacım sigara akciğer , alkol karaciğer anladık da böbrek ne alaka? Yoksa cidden?

Ayrıca ciğerlerimiz kirli olabilir ama kalbimiz temiz.
    12 -4 ... darked
  10. 10.
    sporcudan sifir km vuruksuz kiriksiz ciger bulunur. yalnizca ciddi alicilar lutfen.
    not:pazarlik payi yoktur.

t:ciger arama veritabani.
    2 ... 6yarimdan1tam