bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  açın bakın instagramımda bu yazıyor. facebook adresim olsa da bunu yazardım sanırım. son zamanlarda haykıra haykıra dillendirmek istiyorum bunu. ne yazık ki uludağ sözlük artık beni eğ-len-dir-mi-yooor! hep aynı terane hep aynı sıkıcı geyikler ve anketler. inanın kendi başlıklarım olmasa okuyacak bir şey de bulamam.

  birkaç ergen ve oğlan gelip nick altıma ve başlıklarıma bir şeyler yazıp gidiyorlar. sonra da kendilerine sanki karşılık vermişim gibi birbirlerini pohpohluyorlar. hayır yanlışlıkla sevgililerini mi hoplattım anlamadım ki... birkaç tanesi oğlan zaten onların amacı belli de diğerlerine ne oluyor lan? neyse...

  sözlükte göz önünde bulunan yazarlara laf atmak da moda oldu. tamam onlar avam diyelim... peki ya siz? gülben ergen'den ne farkınız kaldı lan? onların haksız şöhretinden nemalanır gibi yapmak haklı bir şey midir? biri bana açıklasın lan. isim vermeden bunu yapmak da pek farklı değil. ciddiyim.

  eskiden ciddi ciddi eğlenirdim burada. ama artık yok eski tat. yazar portföyü acayip değişti. ben şahsen kalitesiz başlıklardan rahatsız oluyorum. akşama kadar din, atatürk, ateizm falan... tamam yapın da ruh hastası mısınız lan? bunu kabul edin bari.

  zaten haftada bir kere falan giriyorum. ekşi'ye gitmeme az kaldı sanırım. kimse şimdi ekşi yüzünden laf sokmaya falan da kalkmasın. buraya fake adres alıp gelmekten iyidir değil mi? ya da burada kadın taklidi yapmaktan.

  ne yapsam ya? eğlenmek için celebritylere mi sataşsam? hımmm... ama önce onların 'en' olduğunu kabul etmem gerek sanırım. upsss... bu bana göre değil.

  eskiden insanlar yazdıkları ile gelirdi gündeme. birkaç istisna dışında. aaaammmn siktir edin. bu satırları yazarken bile sıkıldım. bir de acayip uykum var.

  sonuç olarak bir şakı fena gitmezdi ama cidden uykum var. hadi bana eyvallah. biraz delikanlı olun da eğlendirin beni. şuradan kazandığım üç kuruş için değil sizler için yazıyorum... unutmayın!

  freeze you later
  4 -3 ... absolute zero
 2. 2.
  gariptir benide.
  3 -1 ... birgecekimasmavi
 3. 3.
  (bkz: de ayrı)
  3 ... absolute zero
 4. 4.
  acı dolu bir haykırıştır. pavyona git o zaman dostum, kons mons iki göbek atar eğlenirsin.
  3 ... mecburi istikamet