1. 1.
    Evet hanımlar,
    Sözlükte erkeklerin fink attığı du zamanlarda, gerçi hep böyleydi, kim Meriç, kim harun, kim pij, kim abazan ve kim adam bunu tespit edebilmek için bu timi kurdum.

Eğer böyle bir gruplandırma yaparsak herkes kendi kategorisine göre davranır, takip edeceğini eder ya da istemediği kategorileri donuzlar.

Şimdi malum, sözlükte uludağ sözlük karı Kız tespit timi var, bazı nahoş planlar içerisinde olan bu time, yaptıkları tespitin nazarımızda Hiçbir önemi olmadığını; zira Kezban, tripli, zOr beğenen ve premses olduğumuzdan, kategori dışında kalacak olanların avucunu yalayacağını bir şekilde belirtmemiz lazım.

Hodri meydan diyor ve bu ataerkil düzene baş kaldırıyorum!!!
    14 -6 ... moon tripper
  2. 2.
    uludağ sözlük adam tespit timi
    Bir çeşit tim.
    6 -2 ... astronomisindebikini
  3. 3.
    maç yazan saptır.
    -2 ... david addison
  4. 4.
    3 -5 ... haylaz sirin
  5. 5.
    Üyesi olduğum timdir.

Yavşaklık misyonu olan o karı kız tespit timi gibi değildir.

En büyük dedikodu ağına sahip kişi olarak ve üstün casusluk yeteneklerimle şu andan itibaren sizinleyim.

9 -4 ... lord marcus amoralist primses
  6. 6.
    beni olabilecek en kötü kategori neyse oraya koymasında sakınca olmayan timdir. dikkate aldıkları hiçbir olumlu kritere talip değilim. hatta herhangi bir kriterlerinde olumluya yakın bir halim varsa oturup bir düşüneyim, nerede yanlış yaptım acaba diye.
    6 ... samgold
  7. 7.
    örgüt içine sızdırdığımız ajan meriçlerle içerideki karı kız yoğunluğunu tespit etmeye çalıştığımız tim.

buradan çok ekmek çıkar, takipteyiz.
    5 -1 ... lucius vorenuss
  8. 8.
    Yaz beni yaz. Yanılma payım düşüktür. Yazısından, sıfatından kimin ne olduğunu anlarım. Meriç, yavşak, kaşar, ilgi orospusu, çomar, orospu çocuğu vs gibi kategorilere ayırabilirim.

Edit : haa dişiler içinmiş.
    7 ... gethere
  9. 9.
    gruba bak. sözlük kızı tespit timini satanlar mı dersin, memeciler grubu mu dersin, asarım keserim tayfası mı dersin... ben ilk grubumuzu satmayacağım yaşasın uludağ sözlük kız tespit timi! lord marcus kara listeye alındı.
    2 ... birkilobytealabilirmiyim
  10. 10.
    1 ... judas