1. 1.
    Tam göbeğidir.
    2 -1 ... zeynanin yancisi
  2. 2.
    Olmaması gerekir. Sözlükte kendini komik/ esprili/ çekici sanan otuzbircilerden bıktık usandık. Denk gelenleri donuzluyoruz ancak nereye kadar modların duruma el atması ve Sözlüğü bu ve bunun gibi başlık/ yazarlardan arındırmasını diliyorum.
    Bilgi verici cinsel başlıklar, sorular normal ancak abazan abazan saçma sapan yazılar sinir bozucu. Hepsini paketleyip inci sözlüğe postalamamız gerekiyor acilen.
    4 -1 ... uzunkartal
  3. 3.
    Tabi her grubun içinde böyle magandalar bulunur tabi burada da mevcut bu magandalar dan sırf bunlar var diye bu sözlük onun bunun mekânı olamaz çok bilinçli yazarlar da var burada.
    3 ... prates
  4. 4.
    Gerçekten abaza olanları tenzih ederim ama burada insanlar eğlenmek istiyor yani bilmiyorum bu anlaşılabilir bir şey midir duyarcılar için ama eğlence anlayışının sınırı yoktur, ben makale yazarak da eğlenen birisiyim bu tarz hınzırlıklar yaparak da eğlenen birisiyim mesela.

Duyarcı insanların zeka yoksunu olduğunu düşünmeye başladım artık, ota boka duyar kasma yeri değil burası hele ki anonimsen ve gerçek yaşam dışında bir platformdaysan, eğlencene bak derim.

Vicdansız olma mesela, birisi gerçekten rahatsız oluyorsa ve olacağını biliyorsan onun üstüne gitme bu zaten başlı başına bir bilişim suçu. SöZlüklerin artık yazılı olmasına gerek olmadığını düşündüğüm herkesin benimsemesi gereken bazı kuralları var, onlara uymaya çalış, yüzde yüz başaramasan bile uyma konusunda vicdanını kullan.

Bunun dışında da eğlenmesini bil, hayatını doya doya yaşayamazsan çukurda bir ortadoğu ülkesi olarak kalmaya mahkumsun çünkü. Uygar ol, sadece bugünü yaşa ve mutlu ol.
    1 -1 ... siyah alfabe
  5. 5.
    Oldu o zaman biz kalkalım.
    -1 ... narcissistic