bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    ufak çapta da olsa, "artık birşeyler yapmanın zamanı geldi" sloganı ile başlayan kampanya.
    *değerli sözlük yazarları, ağaç dikme zirveleri mi yapmalı, ne yapmalı bilmiyorum ama bir an önce birşeyler yapmaya başlamalıyız. ağaç dikmeye başlayalım artık.*
    8 -1 ... gwynnie
  2. ?.
    Ne güzel düşünülmüş, keşke lafta kalmasa, gerçekleştirilse, diye düşündürten kampanyadır.
    3 ... yemebeni
  3. ?.
    insan öldüğünde ne bırakır ki gerisinde dediğimiz şu günlerde, sıradan bir vatandaşın/sözlük yazarının yapabileceği en iyi şeydir. tarafımdan sonuna kadar desteklenen kampanyadır.
    5 ... dus pesinde dus pesime
  4. ?.
    (bkz: ağaç dik hava n olsun)
    1 ... lazio
  5. ?.
    %90 ı erozyon tehkikesine maruz ülkemiz için yapılabilecek en hayırlı işlerden biridir.
    lafta kalmamalı eyleme de dönüşmelidir.

tema bu konuda kapsamlı bilgi vermektedir.

http://www.tema.org.tr
    2 -1 ... leblebi tozunun hastasiydim
  6. ?.
    bir zirveyle onurlandırılabilecek kampanya. büyük olay olabilir düşüncesinin hakim olduğu dakikalar.
    1 ... markasiz
  7. ?.
    çevreye duyarlı sozluk girişimi. *
    2 ... cnnturk
  8. ?.
    'böyle bi kampanyanın köpeee olurum' diyerekten tamamen kişisel bir entryle katılmak istediğim kampanya. yer zaman sorun değil.
    2 ... nikim yok benim
  9. ?.
    --spoiler--
    Meşe Projesi

Meşe Projesi'ne bağış yapmak istiyorsanız, 1 meşe fidanına karşılık gelecek 9 tohum bedeli 3,00 YTLdir. Eğer adınıza sertifika hazırlanmasını talep ediyorsanız, en az 18 tohum bedeli 6,00 YTL bağış yapılması gereklidir.
    --spoiler--

--spoiler--
    Fidan Bağışı

Fidan bağışlarınız Çevre ve Orman Bakanlığınca TEMA Vakfı'na tahsis edilen ağaçlandırma sahalarına dikilmektedir. Bu bağış bedeli seçeceğiniz sahaya göre fidan başına 3,00 YTL ile 8,50 YTL arasında değişmektedir. En az 5 fidanlık bağışlarınız için 1 adet sertifika verilebilmektedir.
    --spoiler--

http://www.tema.org.tr alıntıdır...

kişisel olarak bile yapılabilmektedir, illa sözlük olarak yapılmasının anlamı yoktur... bu konuda kişiler gerçekten samimi ise tema'nın sitesinden iletişime geçilebilmektedir...
    1 -1 ... fatal
  10. ?.
    her türlü destekte bulunacağım kampanyadır... yeter ki samimi olsun...
    2 ... gonul diyorum akil diyorlar