1. 1.
    yoğun katılımın olacağını düşündüğüm büyük bir organizasyon.

ulu sözlük yazarı, 80'ler ve 90'ların çocukları ile birlikte bir araya gelip o yıllara ait, gönlümüzde taht kurmuş, zihnimizin derinliklerinde yerini almış duyulduğu andan itibaren, "aha bu şarkının bende şöyle bir anısı var" diyebilecek şarkılar eşliğinde hoş bir organizasyon olacağına eminim.

kararsız kaldığım tek konu, bu şahane organizasyonun tarihi arkadaşlar. tabi ki herkesin bir rutini var, öyle "hadi" deyince kimse işlerini bırakıp böyle bir zirveye koşamaz.

bu yüzden katılacak arkadaşlar ile tarih konusunda bir uzlaşıya varmak için konuşabiliriz. her neyse.

sizce de süper olmaz mı? bence olur. hatta elinizde o yıllara ait, kalmış elbiseniz var ise onları giyip bile gelebilirsiniz.

ulan hayali bile güzel be.

sezan aksu dan hadi bakalım ile açılışı yaparız mesela. gökdelen gibi müzik setimiz vardı ne çalardı onda be. fısher marka .

3 hürel den sana değmez ile hüzünlenir, ajda pekkan dan yaz yaz yaz ile yeniden coşarız. athena dan holiganı unutmadım tabi.

atilla taşsız, ham çökelek siz alem olur mu lan? olmaz, hele barış manço dan kara sevda sız mümkün değil. "uuu uuuu uuuuuuuuu kara sevda kara sevda."

burak kut benimle oynama ya dayanamam ben, duyar duymaz kafamı, kolumu sallamaya başlarım, hani dikkatli olun diye.

bora öztoprak dan akdeniz gecelerini çalsın dj o ara, davetlilerin selameti açısından. zira bora'nın sesini duyunca şiddetli bir orgazm sonrası süt dökmüş kediye dönen bünye gibi oluveriyorum, bir sigara yakıp denize doğru bakıyorum boş boş.

tabi candan erçetin hangi aşk adil kide tehlikeli olabiliyor. o bir gif vardı. hani çocuğun biri diskoda deli gibi dönüyor, heh işte o benim o ara.

ercan saatçiden sayenizde belki durulmama , sakinleşmeme etki edebilir tabi. yalnız baştan söyleyeyim real 2 real dan I Like To Move It çalarsa olacaklardan sorumlu değilim.

duyar duymaz kendimi kaybediyorum, götüm başım ayrı oynamaya başlıyorum. 1992 yılında babamın aldığı doğan l' de bu şarkı ile son ses giderken kontrolü kaybedip bir araca arkadan girmiştim.

tabi, kaomadan lambada olursa sıradaki şarkı işler değişebilir. solcu bir kardeşimizin belinden usulca tutup dans edebilirim.

ayrıca, "şeri şeri leydi , lattıs luttus monroo, lissın tu yu hartt", ya, "yu teyk mi self yu teyk ma self kontrol"

"yun novin bedd, an beddd" lanbir de . evet.
    2 -8 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    Yoğun istek üzerine katılmayı düşüneceğim zirve.
    1 -1 ... xoxoxoxo91
  3. 3.
    85 model antika olarak garajda duran bir porsche' um var onunla yaparız piyasayı. 2015 modeli için artık çok geç, range rover autobiography var şu an. evet.
    1 ... frktmz krds frktmz
  4. 4.
    açılışı kuran okunarak yapılacaksa katılırım zirvesi. yoksa bir günah yuvasında işim olmaz.
    2 ... kalemime sinek kondu
  5. 5.
    frktmz krds frktmz'in düzenleyip bildireceği zirvede hepimizi yüksek ihtimalle zikerler.

o yüzden ben katılmıcam. neticemi seviyorum.
    2 ... modern zaman filozofu