1. 1.
    2006-2009 yılları arasındaki zamanlardır.

çoluk çocuğun olmadığı, kaliteli yazıların, esprilerin olduğu yıllardır.

nikim yok benimlerin, zehirlerin( sonradan rihez olmuştu sanırım) , melankoliklerin vaudeville for vendettaların karinlerin josef k abberlineların, cemsbglerin, saipsizlerin, imhoteplerin ve adını daha telafuz edemediğim nice güzel yazarların olduğu zamanlardı. şimdi çoğu yok ve uludağ sözlük bitik..

edit : evet işte, bende onu diyorum. bu entry'i eksileyen malların olmadığı zamanlar..
    13 -2 ... himm ok
  2. 2.
    (bkz: dua kampanyası/#360811)

şu başlığın açıldığı, o entrylerin girildiği yıllardır.

böyle bi şey şimdi yapılsa cümle alem taşak geçer, kimse de dua falan etmez, formatı siktin kardeş denilir.
    moderatör bile var başlığın altına yazanlar arasında, helal olsun lan.
    3 ... mcices
  3. 3.
    (bkz: uludağ sözlük ün uludağ sözlük olduğu yıllar)
    ... mavi balina hem de minik
  4. 4.
    Yazarların en ufak bir şeyde uyarıldığı zamanlardır. Gammazlık butonu iyi çalışırdı.
    2 ... minti
  5. 5.
    On birinci nesil gelmeden önceki zamanlar. Evet.
    1 -3 ... oytunkaran
  6. 6.
    Bizim zamanlardı.
    1 ... cinsiz tonik
  7. 4.
    2008 yılında buraya ilk üye olduğumda seviyenin ekşi'den fazlası vardı eksiği yoktu. sonra zamanla veletlerin doluşması ve troll aktivitenin de çoğalması sebebiyle 2011'den sonra bariz şekilde sıçtı sözlük.

imla hatası yapanın çaylak yediği zamanları biliyorum lan ben.
    5 ... jarrus
  8. 5.
    yetişemedim affola.
    1 ... tekboynuz
  9. 6.
    On birinci nesilin olmadığı zamanlar. Siz geldiniz burası çöle döndü bre gafiller. Halbuki yeşil vadi idi burası. Evet.
    1 ... aydin oglu firar
  10. 7.
    Göremedik, bilemedik. Ben geldiğimde de bozuktu. Yıllarca yazacağım belki. Her gelen nesil biraz daha bozacak muhtemelen. Belki de yirmi küsurlu nesilleri göreceğiz buralarda. O zaman daha bozuk olacak. Bunlar iyi günlerin ey sözlük. Bu hallerin kıymetini bilelim.
    ... faulkner