bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    pencereden kafamızı çıkartıp uludağ sözlük diye bağıralım. hatta hepimiz aynı anda bağırırsak deprem bilem yapabiliriz.
    2 -1 ... looser
  2. ?.
    reklam tarifesi açıklanmadıkça getirisi tartışmaya açık kampanyadır
    1 ... kirmastılı
  3. ?.
    kesinlikle yapılmaması gereken kampanya.. tabi ki an itibariyle*. an itibariyle yazar alımı kapalı olduğu için siteye giren kişi sadece okur olacaktır. siteye söle bi göz gezdirdiğinde çoğu başlığın olmadığını ve genelde anket başlık olduğunu görecektir ve aklında uludağ sözlük "sadece anketlerin olduğu, gerekli bi çok başlığın olmadığı bir sözlük sitesi" olarak kalacak ve bi daha girmeyecektir. mevcut yazarların ortalama 1 ay kendini kasıp açılması gereken çoğu başlığı açıp, ondan sonra reklam kampanyasını yapması gerekir.
    3 ... redwinemania
  4. ?.
    an itibari ile uygulamaya başladığım kampanya..
    ... freely
  5. ?.
    Zaten yavaş yavaş kendi ismini duyurur diye düşünüğümden gerek olmadığı fikrine vardığım kampanya. Ben zaten önüme gelene çok şahane bir sözlük var üye oldum sende ol falan diyorum.
    1 ... eurasia
  6. ?.
    nerde ve nasıl yapabilecegimiz tartısma konusudur,zirvelere gidilirken birgün üstümüzde tasıyacagımız tisörtler sozluk icin yapılabilecek en iyi reklamdır bu baglamda diye düsündügüm baslık *.
    1 -1 ... karpuzkabugu
  7. ?.
    bunlar reklam kokan hareketler. biz bize olalim yeterli...
    4 -1 ... lock
  8. ?.
    (bkz: destek var)
    (bkz: para yok)
    1 ... imam
  9. 0.
    tv makinasına yapılacak olası bir *çıkarma ile desteklenilebilir kampanyadır..
    ... killing joke
  10. 1.
    trajı en yüksek ilk üç gazetenin hafta sonu eklerinde site yöneticilerinden biriyle yapılan bir röportaj yeter bence...
    ... darkness nights