1. 1.
  gelişimle düşürdüğüme inandığım seviyedir.
  ... sehrindelisi
 2. 2.
  doğal seleksiyonun bu ortamda çalışmamasından düşüşe geçendir.
  ... buyuk resim gorucu
 3. 3.
  doğal seleksiyonun çalışmasından ötürü düşüşe geçendir. burada trollük para ediyor bu yüzden trollük yapmadan yazarlar yerini trollere bırakıyor.
  1 ... kanthauer diogetales
 4. 4.
  entelektüele, 'entellektüel' diyenlerin varlığı nedeniyle düşüktür, yükselemeyecektir de.
  tek 'l' lan, tek 'l'. *
  ... dalavera
 5. 5.
  yerlerdedir. tabi buralarda troll olmayan seleksiyona uğruyor. bilgi içeren bir başlığı ekşide arayınca 4 sayfa çıkıp burada sadece 2 entry oluyorsa o seviye 0 ın altına inmiştir.
  ... stackoverflov
 6. 6.
  abazanlar, troller, hayatını sözlükle varlayan ona buna laf sokan ezikler yüzünden yerde olan seviyedir. iyi yazılar ya okunmaz, ya da moronca eleştirilir. diyorlar ki bir de yaz o zaman bıdı bıdı. ulan gerizekalı sen de zerre beyin olmadıktan sonra adam yazsa ne olur yazmasa ne olur. sol frame'de anasını siken kaplumbağa gibi başlıklara seksen beş entry girildiği görülünce adam oturup sana weber 'in toplumsal etkileşimcilik kuramını mı anlatacak?
  1 ... nefarkeder
 7. 7.
  (bkz: entelektüelite)
  ... mahmut abi
 8. 8.
  kisilerin kendilerini farklilastirmak istemesi ve bireysel özgüvenlerini kazanmak, taktir toplayabilmek icin vermis olduklari bos ugrasilarin getirmis oldugu sonuclardan kaynaklanan bir durumdur.
  yazarlarin; bir grup yazarin yasi, egitim düzeyi yani sira bilgi birikimiyle beraber getirmis olduklari deneyimlerle beraber yapmis olduklari paylasimlari baz alip, bir baska grup yazarla kiyaslamasiyla gerceklestirebilinecek istatistiktir.

  yukaridaki gibi karisik cümlelerden olusmus anlatimlar yerine anlasilir, daha mantikli, gercekci, duyarli ama okurken eglendirebilecek yazilarin bulundugu bir platformda her zaman kalite artar. okuyan insanin da dünyaya bakisi her defasinda degisir ve okudugukca gelecegi daha yakindan tahmin edebilir, ona göre hareket etmesini bilir. bu da entelektüelligini beraberinde getirir.

  öyle ortaya salladim, yersen artik
  -1 ... kultursuz dinazor
 9. 9.
  doğanın değişmez kanunlarından (bkz: entropi) nin bir sonucu olarak gittikçe düşen seviyedir. ekşi sözlük içinde böyle oldu, nerede ilk zamanları nerede şimdiki hali. şikayet edecek bir durum değil doğanın kanunu. her şey düzenden düzensizliğe gidip dağılmaya yok olmaya mahkumdur.
  2 ... konglamere lenf nodu
 10. 10.
  Son 20 dakikadır epeyce artan seviye.

  Edit; siz niye üstünüze alınıyosunuz olm, başlıkları açan, entirileri giren biziz.
  2 ... profesyonel kamikaze pilotu ii