1. 1.
  yanlış bir söylemdir uludağ sözlük değil içindeki yazarların geneli öyledir. sözlüğe zehirlerini akıttıklarından yakında burayı söndüreceklerine inanıyorum. dokundukları her şeyi bok ettikleri gibi.

  edit: noldu ki lan zoruna mı gitti? eksileyin burada duracak bu entry.

  edit2: başlık bana kalmış.
  18 -14 ... terekeme
 2. 2.
  (bkz: sözlüğün reşit olmadığından oy kullanamaması)
  1 -1 ... xpolinomu
 3. 3.
  maalesef burda da kadrolaşmışlar.
  6 -4 ... zeynn
 4. 4.
  (bkz: hani nerde)
  (bkz: göremedik)
  1 -2 ... aagresifbayan
 5. 5.
  akp yanlıları muhafazakar, antidemokrat bir yaşam biçimini desteklediklerinden, "bizden olmayan kansızdır" mottosuyla da yola çıkarak, kişilerin düşüncelerine en fazla saygı göstermeyen ve en fazla tepki veren insanlar olduklarından çok fazla göze batan durumdur.

  akp yanlısı olmayanlar, genelde bu kimseleri umursamadıklarından ve "neden allah var diyorsun" gibisinden oto boka tepki göstermediklerinden göze batmamaktadırlar. onlar kişilerin düşüncelerine doğru da olsa yanlış da olsa saygı gösterirler. belki de kötü oy verirler ama bunu hayvan gibi örgütlenerek değil de daha insani ve kibarca yaparlar. hatta çoğu zaman da tepki vermezler.

  bir taraf için bokunu çıkarırken, diğer taraf pasif kaldığından, meydanın bu dangalaklara kaldığı zannediliyor bu yüzden. halbuki, istesek tükürüğümüzle boğacağımız bir mevcutları var. aslında boğsak bile umursamayacağımız insanlar. ancak, sözlükte ötebilirler zaten bu asosyal yobazlar.
  3 -4 ... jaheira
 6. 6.
  yalandır. ben geçen ay izmir büyükşehir belediyesine giydirip, 10 gün çaylaklık cezası almıştım. belkide şimdi süresiz alırım.
  3 -1 ... bircisimyaklasiyor
 7. 7.
  türkiye cumhuriyeti sınırları içinde %47 oy almış bir partinin sözlükte yanlılarının bulunması gayet doğaldır. bu arada yanlı ne demek onuda araştırmak lazım. diğer siyasi partilere oy verenlerin oranının toplamı %53 ediyor. bu %53 oranı diğer partilere bölününce açıkça akp'ye oy verenlerin baskın olduğu ortaya çıkıyor. sözlüğün üyelerinin büyük bir çoğunluğunun t.c sınırları içinde olduğunu düşünürsek bu doğal sonuç değil mi? siyasi olarak azınlıkta olmak bir yakarış olması ne kadar tuhaf?
  3 -1 ... mindkiller
 8. 8.
  uludağ sözlük akp yandaşı olmuş, rte panikte!
  -1 ... anne ben gruppie oldum
 9. 9.
  sözlüğün akp yanlısı falan olduğunu hiç düşünmüyorum. bu kadar isim yapmış bir sözlük, çok göz önünde olduğundan, en ufak iktidar partisi aleyhinde(hukuken) açılan başlık yüzünden sözlük kapatılıp, soruşturmaya girebilir. sadece başlığı açan değil, bunu silmeyen moderasyonun da başı yanar. düz mantıklı olmamak lazım.
  ... sesersen
 10. 10.
  türkiye'de 50 milyon vatandaşın akp'ye oy verdiğini sanan matematik ve sayma özürlü vatandaşların olmasından iyidir.
  -2 ... caez